"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-01-23 23:02:32

śnieżynka

Gość

pożegnanie

Proszę o usunięcie mojego konta .

 

#2 2014-01-24 09:29:04

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: pożegnanie

śnieżynka napisał:

Proszę o usunięcie mojego konta .

długo z nami nie pobyłaś śnieżynko - szkoda
Życzymy wszystkiego dobrego
Twoje konto niebawem zostanie usunięte


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#3 2014-01-24 12:30:27

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: pożegnanie

Szkoda że nas opuszczasz, będę pamiętać  o Tobie w modlitwie


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#4 2014-01-26 17:22:37

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: pożegnanie

Dobrze mi tu z wami... I chyba właśnie dlatego myślę że powinnam was na jakiś czas opuścić... Ostatnio dużo dzieje się w moim życiu, Bóg dokonuje wielu pięknych rzeczy i najchętniej bym non stop o tym opowiadała i wysławiała Boga za to... Ale właśnie mam wrażenie że za dużo mówię i że nie służy to mojemu życiu duchowemu... Dlatego żebym potrafiła wreszcie się zamknąć i uczyć się jak Maryja "rozważać wszystko w swoim sercu", potrzebuję się na trochę usunąć... Polecam się waszej modlitwie! Trzymajcie się mocno! Jezusa oczywiście! :-D


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#5 2014-01-27 11:49:15

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: pożegnanie

Aniu wspieram modlitwa :-) wzrastaj duchowo.Wracaj do nas zawsze :-) Niech Pan Ci blogoslawi :-)


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#6 2014-01-27 18:41:46

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: pożegnanie

Pamiętaj kochana, że zawsze możesz wrócić- przyjmujemy z otwartymi ramionami Czasem taki czas jest rzeczywiście potrzebny, wspieram modlitwą


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#7 2015-01-01 18:49:47

Róża

Gość

Re: pożegnanie

Miałam tu kiedyś konto jako śnieżynka ale wtedy byłam daleko od Boga i wydawało mi się to forum strasznie nudne , wiele się zmieniło od tamtej pory w moim życiu dlatego wróciłam i podoba mi sie tutaj , może to dlatego ,że inaczej teraz na wszystko patrze , innymi oczami , dziękuje ,że po takim czasie znowu tutaj trafiłam

 

#8 2015-01-01 21:05:28

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: pożegnanie

Witaj, cieszymy się, że znów dołączyłaś

Offline

 

#9 2015-05-12 11:47:31

lenka16

Gość

Re: pożegnanie

Kochani chciałabym się z Wami pożegnać.

Miałam 16 lat kiedy założyłam tutaj konto i to forum towarzyszyło mi w życiu.
Początkowo się udzielałam, później już nie, ale zawsze wracałam, gdyż rozeznawałam swoje powołanie.

Teraz mam 21 lat, sporo czasu minęło i stoję przed decyzją. Zaczyna się moje rozeznawanie co do konkretnego zgromadzenia. Myślę, że to dobry czas żeby zakończyć przygodę z Furtą. Jest to potrzebne forum. Rozmowa z drugim człowiekiem dużo daje.
Jednak przychodzi moment, że już nie możesz dłużej czekać, nie możesz w nieskończoność odkładać podjęcia decyzji na później. Trzeba skoczyć na głęboką wodę. Jezus zabiera lęk i przynosi w sercu pokój. Czeka na nasz krok. Nie zrobi tego za nas, gdyż Jego Miłość jest doskonała, daje nam wolność wyboru. Życzę Wam wiele ufności w Jego moc.

(Ps 138, 8a)

Proszę o usunięcie mojego konta.

Będę pamiętać o Was w modlitwie.
Pozdrawiam ciepło.

 

#10 2015-05-12 18:57:55

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: pożegnanie

Lenko, pamiętam Cię z forum bardzo dobrze. Dzisiaj zalogowałam się po naprawdę długim czasie i pierwsze, na co trafiłam to Twój post. Jak bardzo ogrzało mi się serduszko, gdy go przeczytałam. Zarejestrowałyśmy się tutaj w podobnym czasie, jesteśmy w podobnym wieku. To cudowne, że Twoja podróż płynie w piękną stronę życia konsekrowanego. Mój statek płynie obecnie w inną stronę, ale jakiś element - to forum - był wspólny i nie bez znaczenia. Ściskam Cię bardzo gorąco, niech Pan Cię prowadzi ku Pięknie i Dobru.


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#11 2016-07-25 22:36:28

Róża

Gość

Re: pożegnanie

Proszę o usunięcie mojego konta i tak tutaj nie bywam prawie wogóle . Dziekuje jednak za ten sporadyczny pobyt.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl