"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2008-09-22 08:23:46

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Opowiadania

Proponuje taka zabawę w tworzenie naszego opowiadania to znaczy ktoś zaczyna opowiadanie a potem dopisujemy po następnym zdaniu . A wiec pozwolę sobie zacząć. "Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek." i teraz ktoś daje ciąg dalszy i tak dalej i tak dalej


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#2 2008-09-22 16:14:19

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter

 

#3 2008-09-22 18:37:29

Rita

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem.

 

#4 2008-09-22 20:11:14

Śliwka

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci.

 

#5 2008-09-22 20:33:22

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego.

(trochę to drastyczne, ale co tam... )

 

#6 2008-09-22 20:37:58

Śliwka

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. ()

 

#7 2008-09-22 20:45:22

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo...

 

#8 2008-09-22 20:52:55

Rita

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać.

 

#9 2008-09-22 20:59:12

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z...

 

#10 2008-09-22 21:11:12

Rita

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się że....

 

#11 2008-09-22 21:21:42

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili...

 

#12 2008-09-23 19:20:06

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali...


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#13 2008-09-23 19:28:45

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później...

 

#14 2008-09-24 15:59:26

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później zorientowali się ze maja sporo nie zamężnych kuzynek postanowili więc


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#15 2008-09-24 16:14:45

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później zorientowali się ze maja sporo niezamężnych kuzynek postanowili więc wrócić do swojego miasteczka i wypytać swojego ojca o kontakty do nich. Ojciec powiedział, że...

 

#16 2009-01-10 18:09:06

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później zorientowali się ze maja sporo niezamężnych kuzynek postanowili więc wrócić do swojego miasteczka i wypytać swojego ojca o kontakty do nich. Ojciec powiedział, że kuzynki te wlasnie przyjechaly do nich w odwiedziny i widzac ich ....


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#17 2009-01-10 18:27:13

Rita

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później zorientowali się ze maja sporo niezamężnych kuzynek postanowili więc wrócić do swojego miasteczka i wypytać swojego ojca o kontakty do nich. Ojciec powiedział, że kuzynki te wlasnie przyjechaly do nich w odwiedziny i widzac ich wywołało to u nich szok.

 

#18 2009-01-10 18:34:41

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później zorientowali się ze maja sporo niezamężnych kuzynek postanowili więc wrócić do swojego miasteczka i wypytać swojego ojca o kontakty do nich. Ojciec powiedział, że kuzynki te wlasnie przyjechaly do nich w odwiedziny i widzac ich wywołało to u nich szok poniewaz nigdy nie widzialy tylu mezczyzn naraz. Postanowily poprosic ich...


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#19 2009-01-11 13:55:18

Caritas

Gość

Re: Opowiadania

Za morzem i siedmioma lasami mieszkał pewien człowiek. Ten człowiek był bardzo brzydki, ale miał dobry charakter. Pracował solidnie i uczciwe i mimo zewnętrznej brzydoty był szanowanym człowiekiem. Był niestety także ubogi, bo miał do utrzymania czterdzieścioro swoich dzieci. Niestety musi utrzymać tych "czterdziestu rozbójników" sam, bo jego żona właśnie zostawiła go dla młodszego. Ale żeby sprawiedliwości stało się zadość, młodszy kochane żony brzydkiego człowieka, z dnia na dzień kurczył się, więc ostatecznie niewierna żona została z niczym. Chciała więc wrócić do pozostawionej rodziny, ale niestety brzydki dobry człowiek nie chciał jej przyjąć, bo nie potrafił jej ponownie zaufać. I miał rację. W tym czasie cała czterdziestka, z których wielu było już niemłodych, trafiła na spotkanie ludzi związanych z produkcją czechosłowackich filmów animowanych. Przypadkowo dowiedzieli się, że Czechosłowacja już nie jest Czechosłowacją, ale Czechami i Słowacją. Wywołało to u nich ogromne zdziwienie i postanowili ze znajda sobie żonę w Czechach. Pojechali tam a na miejscu zastali społeczeństwo złożone z samych facetów. Początkowo nieco ich to przygnębiło, ale później zorientowali się ze maja sporo niezamężnych kuzynek postanowili więc wrócić do swojego miasteczka i wypytać swojego ojca o kontakty do nich. Ojciec powiedział, że kuzynki te właśnie przyjechały do nich w odwiedziny i widząc ich wywołało to u nich szok ponieważ nigdy nie widziały tylu mężczyzn naraz. Postanowiły poprosić ich o zorganizowanie losowania, która dla kogo. Wyszło na to, że jedna z dziewcząt...

 

#20 2009-01-11 14:01:37

fado

Gość

Re: Opowiadania

z całym szacunkiem ale waszych 40facetów z  niezameznymi kuzynkami chcecie wyswatać? kuzyn i kuzynka? rozumiem ze to opowiadanie na granicy fantastyki ale bez przesady

Ostatnio edytowany przez fado (2009-01-11 14:04:03)

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl