"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-08-31 00:38:07

Petrus

Gość

Witam serdecznie

Mam nadzieję, że to forum jakoś żyje i że jakoś się wstrzelę w jego ramy Jestem Piotr, póki co świecki, szary obywatel najjaśniejszej Rzeczpospolitej Więcej może w tym temacie napiszę w innych częściach forum, a na razie miło mi, że mogłem to forum odnaleźć w internecie i, może, zagoszczę w nim na dłużej. Pozdrawiam serdecznie!

 

#2 2010-08-31 06:35:51

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Witam serdecznie

Witaj Piotr,dobrze ze tu trafiles.

P.s mam rodzinke w Jastrzebiu


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#3 2010-08-31 11:25:41

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Witam serdecznie

Witaj Piotrze cieszę się, że jesteś tu z nami


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#4 2010-08-31 11:31:59

 Ania

...

Zarejestrowany: 2010-08-16
Posty: 283
Punktów :   

Re: Witam serdecznie

Witaj Piotrze


"Wierzyć - to znaczy nawet się nie pytać,
jak długo jeszcze mamy iść po ciemku."

ks. Jan Twardowski

Offline

 

#5 2010-08-31 11:38:59

Rita

Gość

Re: Witam serdecznie

Witamy serdecznie i zachęcamy do częstych odwiedzin na forum

 

#6 2010-08-31 15:39:40

Petrus

Gość

Re: Witam serdecznie

Dziękuję więc za tak miłe przywitanie i już zabieram się do napisania czegoś więcej w innych tematach Niestety, to już ostatni dzień moich ostatnich szkolnych wakacji i 4, maturalna klasa przede mną. Postaram się także coś wnieść tutaj dobrego i jeśli Bóg pozwoli, będę także sporo pisał.

I tak przy okazji - czy Wam to forum też tak strasznie wolno chodzi czy tylko mi?

 

#7 2010-08-31 19:54:21

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Witam serdecznie

Chyba tylko Tobie
a tak w ogóle, to WITAMY

 

#8 2010-08-31 20:22:41

Petrus

Gość

Re: Witam serdecznie

Kurde Ale mimo tej wolnej prędkości trzeba sobie jakoś radzić, może coś z tym pokombinuję jeszcze..

I yy.. z tego co zauważyłem, to przeważająca część tego forum, to płeć damska, więc jestem tu tak w mniejszości męskiej, ale chyba nie będzie tak źle

 

#9 2010-08-31 22:22:18

Rita

Gość

Re: Witam serdecznie

Męski punkt widzenia bardzo nam się przyda
Klasa maturalna, no to czeka Cię czas wytężonej pracy... Ja jestem tegoroczną maturzystką ale najprawdopodobniej będę poprawiać maturę w maju 2011 Także będę się łączyć z Tobą w przedmaturalnych zmaganiach

 

#10 2010-09-01 21:49:17

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Witam serdecznie

no to się łączcie ja to mam za sobą i nie będę się z Wami łaczyć za rok (co oczywiście nie znaczy, że Was nie lubię )
Petrus, ten Twój kot mi przypomina panią z apteki
znaczy się fryzury mają podobne

 

#11 2010-09-01 22:32:49

Petrus

Gość

Re: Witam serdecznie

Jakich tam zmaganiach, luźno dziewczyno Moje jakieś wytężone prace i zwiększona nauka będzie zależeć od tego, czy będę podejmował jakiś drugi kierunek (i jeżeli to jaki by to miał być). Na razie jeszcze się zastanawiam nad nim, a także nad tym co będę zdawał na maturze, więc czas i dobry Bóg pokaże

Duszyczko - jeszcze mnie nie znasz, a już mnie lubisz - czyli mój "urok" jest widoczny nawet przez monitor i długie kable od internetu A ten kot to nie wiem - może to ptak, może samolot, a może i pani z apteki

Rita: nie zdałaś matury? Nie przygotowałaś się, czy było aż tak trudno? Z czego nie zdałaś? I dlaczego prawdopodobnie będziesz poprawiać?

 

#12 2010-09-02 19:24:07

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Witam serdecznie

Jak będę szła do fryzjerki, to wydrukuję tego kota i poproszę o takie ścięcie
A tak na serio już, to Rita pewnie będziesz poprawiać wyniki, tak?

Ostatnio edytowany przez Jezusowa duszyczka (2010-09-02 19:24:30)

 

#13 2010-09-02 19:34:59

Rita

Gość

Re: Witam serdecznie

Eee no, tak źle nie było, zdałam na moje przygotowania (a właściwie ich brak ) matura poszła mi bardzo dobrze, niestety zabrakło mi mniej niż 1 punkt w rekrutacji do dostania się na wymarzony kierunek... Dostałam się na inne, ale jakoś tego "mojego" nie mogłam odpuścić i... poszłam na ten kierunek, ale wieczorowo. A że jest to spory wydatek, postanowiłam poprawić maturę (konkretniej nie tyle poprawić co zdać sobie jeszcze jeden przedmiot) i starać się o przeniesienie- sporo znajomych tak robiło i udawało się. Może i mi się uda

Dlatego powiadam Wam- Ci, którzy zdajecie maturę, przygotujcie się do niej

 

#14 2010-09-02 20:56:57

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Witam serdecznie

A ja nie zaczynałam studiów w tym roku, obecnie pracuję na stażu...
Ale i tak to nie jest to, co chciałam

 

#15 2010-09-02 21:10:00

Petrus

Gość

Re: Witam serdecznie

Duszyczko - lepiej zamiast drukować zdjęcie, to wytnij sobie z arbuza taką foremkę i pani Ci dokładnie przytnie tak jak należy Tylko pamiętaj - arbuz musi być świeżo wydrążony, bo inaczej nie będzie się dało obciąć włosów i nie będziesz już wyglądała tak jak Twój nowy idol - kot

Rita - sory, mam nadzieję, że Cię nie uraziłem No tak dużo ludzi robi jak Ty i w ogromnej większości przypadków nie ma z tym problemu. A ten 1 punkt to masakra, szczególnie na maturze, szczerze współczuję..

A no i skoro zaprawdę powiadasz to mi się skojarzyło Syr 13,1 "Kto dotyka smoły, ten się pobrudzi" Ale to raczej nie tak w kontekście tej matury, tak po prostu mi się przypomniało

 

#16 2010-09-02 21:27:49

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Witam serdecznie

Dzięki Petrus za pomysł tylko, że jak już wytnę tą foremkę, to po co iść do pani fryzjerki?

 

#17 2010-09-02 23:37:00

Petrus

Gość

Re: Witam serdecznie

Aaaa, w ten sposób - taki image chcesz mieć, nowy krzyk mody - arbuz na głowie No tak, do tego fryzjerki nie potrzeba, wystarczy trochę inwencji twórczej

 

#18 2010-09-04 18:03:17

Rita

Gość

Re: Witam serdecznie

a mi się podoba mina tego kota

 

#19 2010-09-07 19:14:08

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Witam serdecznie

Witaj Piotrze Miło, że zawitałeś do nas

PS. Gdybyście nie napisali, że ten kot ma arbuza na głowie to w życiu bym się tego nie domyśliła


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#20 2010-09-07 19:19:35

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Witam serdecznie

bo to nie jest arbuz
to jest limonka chyba

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Desenzano del Garda ehotelsreviews.com www.ehotelsreviews.com