"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-11-06 16:08:50

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Zabawy

Znacie może jakieś fajne zabawy dla dzieci tak mniej w wieku 5-9 lat? I takie w mare dla nich zrozumiałe?


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#2 2010-11-06 17:16:59

snoww

Gość

Re: Zabawy

JA często z moimi małymi  koleżankami i kolegami (3-7lat) bawię się  w chowanego, najlepiej jak mały 3-letni Jaś chowa się gdzieś, a ja szukam i  mówie : "gdzie oni są?"  A Jasiu wychodzi z kryjówki  i mówi tutaj!    - uwielbiam Ich!


Ale dla odmiany gramy tez w piłkę nożną - bardzo lubią tę grę, a w ich wykonaniu ta gra jest świetna!
No, lubią też jeździc na hulajnogach i ogólnie bawić się na dworze - np. jak wieje wiatr to bierze się nylonowy worek i puszcza, a wtedy wszyscy próbują go złapać- super, nawet ja mam z tym problemy, ale zabawa przednia!

 

#3 2010-11-07 14:57:16

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Zabawy

Dzieci są bardzo kochane Hmm... chodzi mi bardziej o takie zabawy, w które można byłoby się bawić w budynku...


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#4 2010-11-07 19:05:51

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zabawy

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#5 2010-11-07 20:12:41

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Zabawy

Naucz dzieciaki robić proste origami np.samolot,łódka itp.Potem pokolorujcie je i zróbcie zawody np.który samolot poleci najdalej,czy też bitwa morska w misce z wodą.Dzieciaki to lubią,przynajmniej te z którymi ja robiłam takie origami,czasami nawet nie chcą się bawić tylko siedzą w koło i proszą"zrób mi kwiatka,ptaszka gwiazdkę"a mają wyobraźnię,że ho ho,więc jakby co radzę zajrzeć na stronki z origami,albo na Spryciarze.pl i podpatrzeć co nieco.Gwarantuję 100% zainteresowania:)

Offline

 

#6 2010-11-08 12:24:12

aneta89

Gość

Re: Zabawy

Cześć, polecam wpisać w google: szkoła animatora zabawy i w pierwsze kliknąć

 

#7 2010-11-08 16:38:51

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: Zabawy

W soboty w oratorium zajmuję się dziećmi   I właśnie ostatnio dotarło do mnie, że te dzieci w sumie ciągle bawią się w to samo, dlatego chciałabym pobawić się z nimi w coś innego, by im trochę urozmaicić


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#8 2010-11-08 16:52:40

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zabawy

to pięknie


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#9 2016-10-09 16:12:47

 GP

CSsR

Skąd: Stróżna/Tuchów
Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Zabawy

Mam takie pytanie: może zna ktoś z was zabawy odpowiednie dla dzieci niepełnosprawnych?
Pytam dlatego że należę do stowarzyszenia "Nadzieja", pomagającego niepełnosprawnym i raz w miesiącu spotykamy się, organizujemy zabawy dla naszych podopiecznych. Proszę o pomoc, jeśli ktoś ma jakieś ciekawe pomysły.


Nie bój się, wypłyń na głębię - jest przy tobie Chrystus!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

OTO JESTEM, POŚLIJ MNIE!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HÊbergement Suède