"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2010-04-02 12:06:45

boza_tancerka

Gość

Życzenia

Chcę wszystkich ,,forumowiczom" :-) złożyć życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych:

Niech Chwała naszego Pana - Zmartwychwstałego rozlewa się w naszych sercach, byśmy byli żywymi świadectwami Jego Miłości do każdego człowieka.

 

#2 2010-04-02 19:54:30

szukajaca Boga

Gość

Re: Życzenia

ja równiez życzę wszystkim Bożej siły do dźwigania krzyża i Bożej mocy Zmartwychwstania!

 

#3 2010-04-02 20:34:40

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Życzenia

A ja wam życzę aby;

Zmartwychwstały odcisnął na was ślad swojej Miłości na dłoniach i w sercu - ślady przebaczenia i umiłowania krzyża jako miejsca naszego Zbawienia !


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#4 2010-04-02 22:00:30

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Życzenia

A ja życzę spotkania ze Zmartwychwstałym,odnalezienia Go w nawet najmniejszym geście.
Wiary,że z Nim możemy przenosić góry.


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#5 2010-04-02 22:11:53

Effatha

Gość

Re: Życzenia

Ja życze Wam wszystkim radości poznania Chrystusa, który napełnia sensem każdy ból i smutek. Niech Jego Zmartwychwstanie napełnia was radoscią, nadzieją i łskami potrzebnymi każdego dnia.
Radosnych Świąt!!!!!

 

#6 2010-04-03 13:29:48

Rita

Gość

Re: Życzenia

W takim razie ja też napiszę kilka słów

Chciałabym każdemu z nas życzyć prawdziwego zmartwychwstania w sercu, niech każdy dzień będzie okazją do wychwalania Zwycięzcy śmierci, piekła i szatana za cud, jakim jest nasze życie

Alleluja!

 

#7 2010-04-03 14:58:20

Dominika

Gość

Re: Życzenia

Ja życzę wam tego aby w te święta Chrystus zmartwychwstał również w was samych. Niech dobry Jezus napełni was radością i zawsze wam pomaga.

 

#8 2010-04-03 15:34:43

Helena

Gość

Re: Życzenia

Wszystkim życzę wszelkich łask od Zmatwychwstałego Pana.

 

#9 2010-04-03 15:45:16

BeataW

Gość

Re: Życzenia

a ja życzę byśmy wszyscy powstali z naszych słabości i grzechów i z Jezusem rozpoczęli Nowe Życie - życie w pełni, życie zmartwychwstałe, którego oznakami będą owoce ducha: miłość, pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, łagodność, opanowanie.

 

#10 2011-04-23 19:42:25

Rita

Gość

Re: Życzenia

Kochani!

Niech Zmartwychwstały Pan obdarza Was wszystkich swoimi łaskami i błogosławieństwem, umacniając Was na drogach życia. Niech miłość, jaką  od Niego otrzymujecie, nie będzie tylko Waszym udziałem, ale również ludzi, których spotykacie w swoim życiu. Oby każdy dzień był okazją do realizacji celów i spełniania marzeń- nawet tych najbardziej ukrytych.
I oczywiście pięknych świąt przy suto zastawionym stole oraz mokrego dyngusa

Alleluja!

 

#11 2012-04-05 17:19:22

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Życzenia

Kochani,
Łącząc się z Wami w świętowaniu zwycięstwa naszego Pana nad złem i śmiercią, życzę Wam takiej prawdziwej radości, odważnego kroczenia za naszym Mistrzem i pokonywania tego, co jeszcze w tym przeszkadza. Niech pusty grób Chrystusa przyniesie Wam nadzieję życia wiecznego. Niech Jego Duch Święty Was umacnia, a Matka Bożą otacza nieustanną opieką i wyprasza zdroje łask.
Wytrwałości na drodze wiary! ;-)
WESOŁYCH ŚWIĄT PEŁNYCH POKOJU, MIŁOŚCI, RADOŚCI, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#12 2012-04-05 19:13:42

dzidziuś

Gość

Re: Życzenia

Dawno tu nie zaglądałam, ale z racji zbliżających się Świąt postanowiłam coś napisać
Hmm.. czego mogłabym Wam życzyć.
Przede wszystkim ufnego wsłuchiwania się w Jego Słowo- niech będzie ono Waszym drogowskazem.
Radości w życiu, codziennego odkrywania Bożego piękna. Wiem, że wielu z nas ma problem z odnalezieniem Boga w codzienności, więc tego Wam życzę. Oczywiście też dużo radości- takiej, którą będziemy dawać innym, ale i otrzymywać! 3majcie się Pana!

 

#13 2012-04-07 13:08:12

Rita

Gość

Re: Życzenia

To już kwestia godzin...

Kochani! Życzę wszystkim dużo pokoju i miłości, niech Jezus będzie dla Was Zmartwychwstaniem i Życiem, a kązdy kolejny dzień przypomina o Jego zwycięstwie nad szatanem

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czyszczenie wentylacji serwis pomp