"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2012-06-18 14:55:13

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Rangi na forum

Pisze ten post szczególnie do nowych użytkowników.
Część z nich pisze do mnie wiadomości i pyta, ponieważ myśli, że jestem w zakonie. Nie przeszkadza mi to i nawet bardzo się podoba Lubię pomagać innym. Rangi, które widać pod nazwą użytkownika są ustalane automatycznie i nie mają jakiegoś większego znaczenia w życiu codziennym. Jeśli jest na forum jakaś osoba życia konsekrowanego to widać to, z reguły jest napisane w jakim jest zgromadzeniu lub ma 'inną' nazwę użytkownika. Taką, która jasno pokazuje, że jest to siostra lub przyszła siostra
a to tak na potwierdzenie moich słów: Odnośnie pytań dotyczących rang występujących na forum oświadczam iż nie mają one "głębszego" znaczenia ani żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości.


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#2 2012-06-18 18:08:15

szukajaca Boga

Gość

Re: Rangi na forum

Dokładnie, informacja widoczna w Ogłoszeniu u góry strony Może tutaj będzie bardziej wyeksponowana

 

#3 2012-06-19 08:45:24

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Rangi na forum

No i rangi jak ktoś chce można wyłączyć:)


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#4 2012-06-19 09:29:04

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Rangi na forum

o ! tego nie wiedziałam, ale podobają mi się, wiec nie chcę ich wyłączać


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#5 2012-06-23 22:29:09

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: Rangi na forum

Tak, już wcześniej pisała do mnie pewna osoba dlaczego podaję się za Matkę skoro nią nie jestem, a to poprostu ktoś uczynił mnie adminem (nawet o tym nie wiedziałam)i pojawiła się nazwa "Matka". Teraz zmieniłam sobie na "administrator", żeby nie było, że oszukuję, bo nie jestem Matką Przełożoną;). Postulat nowicjat itd. to idzie w górę w zależności od napisanych postów. Nie wiem kto to wymyślił, ale nie widzę w tym nic złego, odkąd jestem na forum tak było i to nie jest żadne oszustwo tylko wszyscy o tym wiedzieli, że to taka formacja od liczby postów. Jeśli ktoś nie chce to można wyłączyć lub zmienić.


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#6 2012-06-24 16:19:21

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Rangi na forum

we mnie można powiedzieć, ze zapaliło sie takie światło, bardzo ciepłe i przyjazne jak zobaczyłam przy swojej nazwie range: Aspirantura, tak mi się to spodobało a teraz już postulat
Byłam ostatnio na Jasnej Górze i były dziewczyny w sukniach postulanckich jakie one były piękne, te dziewczyny, nie tylko pięknem ludzkim, przede wszystkim byłe piękne Bogiem i gdyby nie to, ze byłam z większa wspólnotą to pewnie bym do nich podeszła i porozmawiała z Nimi

a teraz trzeba się modlić o nowe powołania bo jest bardzo ciężko


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Chennai https://www.ehotelsreviews.com/ Lodging Desenzano del Garda