"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2012-05-23 23:41:30

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Czy to po nas widać???

Owieczka_Pana napisał:

Mi kiedyś powiedziała pewna osoba Ty masz twarzyczkę brewiarzową   to było dobre

a to piknie Tobie dogadała, brewiarzowa - taka odciśnięta karta na policzku
czyli medytacja Pismem Świętym


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#22 2012-05-24 20:56:17

Rita

Gość

Re: Czy to po nas widać???

Hehe, dobre to
Ja myśle, że to wszystko jest trochę widać, choćby przez styl ubierania
Chociaż...
Wczoraj miałam taką sytuację: szłam sobie spokojnie ulicą, byłam ubrana w długą, czarną kieckę (taką super rozkloszowaną... No dobra, koniec zachwytów ) i taką zwykłą bluzeczkę bez rękawów i do tego krzyzyk. Jakież było moje zdumienie, gdy mijający mnie pan powiedział do mnie... Szczęść Boże Już bardzo dawno nie miałam takiej sytuacji, a do klasztoru się raczej nie wybieram (no chyba że stało by się coś naprawdę... mocnego ).
Także... Sami widzicie jak to jest.

I zgadzam się z szukającą Boga- niech tylko ktoś odważy się być bliżej Kościoła, a już w ogóle przez dłuższy okres czasu... Ten już przepadł na amen

 

#23 2012-05-25 00:29:42

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Czy to po nas widać???

Rita napisał:

Hehe, dobre to
Ja myśle, że to wszystko jest trochę widać, choćby przez styl ubierania
Chociaż...
Wczoraj miałam taką sytuację: szłam sobie spokojnie ulicą, byłam ubrana w długą, czarną kieckę (taką super rozkloszowaną... No dobra, koniec zachwytów ) i taką zwykłą bluzeczkę bez rękawów i do tego krzyzyk. Jakież było moje zdumienie, gdy mijający mnie pan powiedział do mnie... Szczęść Boże Już bardzo dawno nie miałam takiej sytuacji, a do klasztoru się raczej nie wybieram (no chyba że stało by się coś naprawdę... mocnego ).
Także... Sami widzicie jak to jest.

I zgadzam się z szukającą Boga- niech tylko ktoś odważy się być bliżej Kościoła, a już w ogóle przez dłuższy okres czasu... Ten już przepadł na amen

Przepadł z kretesem, nie mylić z  kredensem:)
podobno żyjemy w ostatecznych czasach...


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#24 2012-05-25 07:36:57

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Czy to po nas widać???

ja będąc ostatnio na Jasnej Górze tak dowaliłam ... wyszło, że jestem Siostrą zakonną
ale w sumie w głupi sposób. Oczywiście moja koleżanka zaczęła się śmiać, a ksiądz i Siostry, którzy tam stali zaczęli mi życzyć szczęścia i oferowali swoją pomoc.
no i wyszło, ze to może być proroctwo, albo to jak byłam w innym kościele i czytałam czytanie bo nie było lektorów ani ministrantów i usiadłam w ławce na której jest napis "Ławka dla Sióstr Zakonnych" no i też było, że to jakaś przepowiednia
nawet lubię takie sytuacje, śmiesznie jest


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#25 2012-07-19 19:20:35

mała

Gość

Re: Czy to po nas widać???

Hehe. Ja jestem w gimie,a już pytają czy się wybieram.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
imprezy integracyjne poznań