"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-02-27 18:53:00

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Pragnę się skupić

1.Czuję że moja modlitwa jest bardziej prawdziwa ale czasami bywa że w kościele gdzieś odfruwam myślami chociaż nie chcę. Wiele razy proszę o to Boga bym mógł się skupić tylko na modlitwie i naprawdę walczę o to by się nie wgłębiać w "myśli poza modlitewne " ale najczęściej sb nie radzę i nie wiem co mam robić.

2. Powiedzcie mi jak zaufać Bogu. Czasami podczas nałozenia rąk mam świadomosć tego że nie potrafię zaufać Bogu. A wiem że On chce mi wiele naprawdę wiele dać. Jak zaufać Najwyższemu. Jak pozostawić to co niepotrzebne i oddać sie całkowicie w Boże Miłosierdzie ?


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#2 2013-02-27 19:10:41

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Pragnę się skupić

Hmmm... Kiedyś usłyszałam że Bóg pozwala nam się skupić, i to on odbiera nam to. Dla niego ważne jest to , czy mu oddajesz swoje troski, kłopoty czy zapotrzebowania. Oddaj mu to, że nie potrafisz się skupić tak jak byś chciał. Że nie potrafisz zebrać słów by go wielbić, bo rozpraszają Cię inne sprawy/rzeczy. Kłopoty, troski czy po prostu przejeżdżające auta. Tego każdy się uczy, każdy dąrzy w modlitwie do doskonałości... Do pełnego skupiania i zanurzenia się w Bogu. On jest Panem czasu, da Ci to gdy nadejdzie Twoja chwila...

Co do zaufania... nie wiem o jakim momencie nałożenia rąk mówisz..
Ale małymi krokami. On Cię zna doskonale, ale Ty jako człowiek musisz się tego nauczyć. Możesz zacząć od małych spraw, drobnych kwestii które mu powierzysz, jako przyjacielowi. Tak Go poznawaj...

Ostatnio edytowany przez Me@ (2013-02-27 19:13:24)


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#3 2013-02-27 20:16:03

 Boża owieczka

Florystka

Zarejestrowany: 2010-07-12
Posty: 390
Punktów :   

Re: Pragnę się skupić

Co do zaufania to ci nie pomogę,bo sama mam straszne problemy z tym
A co do skupienia,to powiem ci to co sama usłyszałam od mojego kierownika duchowego-kiedy czujesz natłok myśli i stale się rozpraszasz,nie walcz z tym,niech myśli napływają i niech odpływają,nie zatrzymuj się na nich.Nie musisz się modlić słowami,wystarczy,że będziesz,już sama twoja świadomość obecnośći w Bogu staje się modlitwą.

Offline

 

#4 2013-02-27 22:54:37

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Pragnę się skupić

to chyba św.Paweł w którymś liście pisał, że już samo pragnienie modlitwy jest modlitwą, dlatego wydaje mi się, że dla Boga nie jest ważne jak nam to wychodzi, czy udaje nam się przeżyć ten czas bez rozproszeń, ważna jest nasza intencja, to, że chcemy całą sobą spędzić ten czas tylko z Nim...

a co do zaufania... tego chyba trzeba się uczyć wciąż na nowo... ja osobiście bardzo mocno tego doświadczyłam, bo wydawało mi się, że naprawdę ufam Bogu, rzeczywiście zgadzałam się z Nim, zdawałam się na Niego nawet w ciężkich, niezrozumiałych dla mnie doświadczeniach, aż w końcu wszystko się rozleciało, miałam wrażenie jakby Bóg zawiódł moje zaufanie (nawet jeśli w głębi serca wiedziałam, że wcale tak nie jest), to co dla mnie przygotował, próba, na jaką mnie wystawił przerosła mnie i zburzyła wszystkie fundamenty, które tak mozolnie przez lata budowałam... teraz uczę się zaufania na nowo i widzę jak bardzo było mi to potrzebne, bo pewne blokady, których wcześniej nawet nie dostrzegałam, nagle zostały pokonane, widzę że moje zaufanie jest już inne, ale za to jeszcze głębsze... choć nadal przede mną jeszcze długa droga... klucz w tym, że czasami trzeba bardzo mocno doświadczyć swojej słabości, bezradności, swojej niezdolności do całkowitego oddania się Chrystusowi, by potem wejść jakby na wyższy poziom tego zaufania... dlatego to co teraz może wydawać się nam naszą słabością, Bóg jeszcze z pewnością wspaniale wykorzysta i często choćbyśmy nie wiem jak Mu ufali, to przez sam fakt grzechu pierworodnego, nawet nie jesteśmy w stanie się przygotować na to jak On wykorzysta nasze słabości, dlatego bądźmy gotowi!


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#5 2013-02-28 20:18:31

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Pragnę się skupić

dziękuję


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#6 2013-03-01 19:43:23

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Pragnę się skupić

A jeszcze jak pozwolić działać Chrystusowi w nas ?


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Mikstat GalĂŠ