"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-05-24 19:20:16

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Emocjonalnie ?

Hej mam taki problem. Bardzo liczę na Wasze wsparcie. Od dłuższego czasu a praktycznie od zawsze mam tak że chyba za wysoko mierzę ogólnie wszystkie moje decyzje i obowiązki. Niedawno była matura ustna z angielskiego. Każdy wychodził z uśmiechniętą twarzą 29/30 30/30 lub 28/30 a ja pomimo iż zawsze miałem 5 ( trochę nadciągane bo tak jak mówię wszystko musi być tak ja chcę inaczej mnie to nie satysfakcjonuje) to zawaliłem na 22/30 bardzo przeżywam to że nie należę do tej grupy. Chcę się takiej nadwrażliwości oduczyć i to już nie chodzi o maturę. Gdy piszę z najlepszym kumplem ( on dla mnie taki jest ale jemu to chyba obojętne) to jak nie odpisuje to zaraz się złoszczę że może jestem jakiś obojętny- nie ten typ kolegów . Tak samo jest też z taką koleżanką. Może to ja inny jestem? Może nie powinienem tak panikować? Czasami naprawdę zazdroszczę im tej obojętności i że nie są tacy jak ja. Źle mi z tym że nie mogę pisać z kimś. Mieć prawdziwego przyjaciela a naprawdę robię wszystko co w mojej mocy. Gubię się w tym i chcialbym chociaż od Was zrozumienia. Mam nadzieję że nie jestem jakiś z kosmosu czy coś. Ja tak mam i nie wiem czy tego się pozbywać czy nie a jeśli tak to nie wiem jak.


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#2 2013-05-24 19:34:15

karmolcia

Gość

Re: Emocjonalnie ?

doskonale Cię rozumiem, ponieważ miałam tak samo... Jest to do przepracowania. Mnie osobiście pomógł kierownik duchowy oraz trening radzenia sobie z emocjami u terapeuty. Dużo trzeba się starać i panować, by sobie z tym poradzić. Mam taką książeczkę, podaj maila, jak ją znajdę to Ci przepiszę. Tam wszystko jest napisane jak sobie radzić. Dużo się módl, bo łaska Chrystusa była myślę pierwszym dla mnie lekarstwem.
Mój kierownik duszy powtarza mi, jak się ja nadwrażliwość jeszcze czasami pojawia, że jestem prawdziwą babą, a baby tak mają. Ale u Ciebie to raczej nie zadziała Kamil

 

#3 2013-05-24 19:38:34

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

kamilszczepanik95@wp.pl dziękuję


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#4 2013-05-24 20:00:02

karmolcia

Gość

Re: Emocjonalnie ?

daj mi na to weekend dobrze? Trochę tego jest

 

#5 2013-05-24 20:03:42

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

jasne dziękuję CI naprawdę . Bardzo teraz tego potrzebuję. Z Bogiem


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#6 2013-05-24 20:16:53

szukajaca Boga

Gość

Re: Emocjonalnie ?

Powinienieś się zastanowić co jest przyczyną tego, że tak reagujesz. Może to jakaś próba dowartościowania siebie, np.wynikami w szkole? Ja też tak miałam i bardzo mi zależało na ocenach póki się nie zorientowałam, że robię to aby dowartościować przede wszystkim mamę, a nawet nie siebie... Jeśli w tym problem - to pomyśl - co się stanie, jeśli będziesz miał gorszą ocenę? Czemu właśnie tak a nie inaczej myślisz?
A najważniejsze jest to, że Bóg nas kocha )))))))))))

 

#7 2013-05-24 20:24:06

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

Byłem zaraz po tym na majówce w kościele i powiem że jak ręką odjął. Gdy tylko przypomniałem sobie o ttej maturze- ból powrócił . Ja strasznie jestem perfekcjonistą- nie umiem cieszyć się z takich rzeczy. Szukam dziury w całym. Nawet najmniejsze osiągnięcie traktuje jako- a mogło być lepiej. Kiedyś miałem 98% z matmy podstawy na próbie to pomyślałem że mogło być 100% i było mi z tym źle. Troche mi to szkodzi- ta perfekcyjność


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#8 2013-05-26 12:00:24

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Emocjonalnie ?

może nie w kontekście samych wygórowanych ambicji, ale jeśli chodzi o emocjonalność, to wydaje mi się (może się mylę - jestem kobietą, a faceci, to trochę inny świat ), że wcale nie jesteś taki z kosmosu, że ty tak reagujesz na wszystko, a twoi znajomi jak piszesz są na maxa wyluzowani... to jest kwestia tego, że jesteś w takim wieku, że wśród twoich rówieśników (szczególnie chłopaków) liczy się przede wszystkim szpan, trzeba się pokazać przed innymi chłopakami (przed dziewczynami też, ale trochę inaczej ) i takie pokazanie swojej słabości jaką są emocje, jest po prostu niedopuszczalne. To nie znaczy, że oni tych emocji nie przeżywają, absolutnie, może w trochę mniejszym stopniu natężenia niż ty, ale też doświadczają tych samych uczuć. Różnica polega na tym, że oni za wszelką cenę tłumią je w sobie, by przed kolegami nie przyznać się, no bo przecież facet, to musi być twardzielem... jeszcze minie trochę lat, może nawet trochę więcej niż trochę, a dojrzeją i jak poznają kobietę swojego życia to chociaż w minimalnym stopniu zauważą że też są istotami uczuciowymi i ten świat emocji, który od lat był głęboko zakopany, na pewno istnieje... być może jest ci potrzebna praca wewnętrzna, pozwalająca ci jakoś zapanować nad tą sferą życia, ale nigdy nie staraj się uczuć wyeliminować, bo są one bardzo ważnymi sygnałami, pozwalającymi ci dobrze funkcjonować w świecie i przedstawiającymi ci pełnię twojego człowieczeństwa. człowiek bez uczuć nie istnieje, one mogą być zamurowane, przysypane, ukryte pod stertą różnych rzeczy, ale zawsze są... więc nie staraj się sprawić, by nagle jak za dotknięciem magicznej różdżki zniknęły, tylko spróbuj nauczyć się odpowiednio z nimi radzić, by zmniejszyć ich intensywność i stopień oddziaływania na twoje codzienne życie


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#9 2013-05-26 12:48:56

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

tak tak pracuję nad tym. Tylko nie daję rady


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#10 2013-05-27 10:30:48

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Emocjonalnie ?

kamciosz, trochę osobiste pytanie zadam - jak układają się Twoje relacje z rodzicami? Czy są oni bardzo wymagający wobec Ciebie? Czy kiedyś karali Cię za to, że "nie spełniłeś" ich oczekiwań? Może pomyśl o tym i wróć do tematu rozmawiając z nimi? W klasie miałam taką koleżankę, która miała bardzo toksycznego tatę - uczyła się naprawdę dobrze, ale tata robił jej awantury gdy przyniosła ze sprawdzianu 4 a nie 5 o.O Generalnie jej rodzina miała duże problemy i rodzice aktualnie są po rozwodzie (nie muszę chyba wspominać, że X odżyła po tym). Dziewczyna po prostu starała się zaspokoić wymagania rodziców i wiem, że była przez to bardzo ''okaleczona'' - przez 3 lata liceum chodziła do szkolnego psychologa.

Offline

 

#11 2013-05-27 18:19:08

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

karmolcia możesz mi tez to wysłać?

Offline

 

#12 2013-05-27 19:15:33

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

Hebronka. Z moich rodziców jestem zadowolony i kocham ich za to że są. Masz też sporo racji w swojej wypowiedzi. Owszem rodzice czują czasami niesmaki ale to wtedy gdy naprawdę coś zawalę. Z rodzicami nie mogę rozmawiać na różne tematy. Mama ma swoje racje i nie chce uznać że chcę iść na takie studia które pozwolą mi się kształcić w moim wymarzonym od dziecka kierunku. Rozumiem ich że to trochę ryzykowne ale choć ten 1% zrozumienia by się przydał. Poza tym zbyt dużo wymagam od siebie samego/


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#13 2013-05-27 19:16:35

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

Widzę że i Wirydiana chce skorzystać z porad karmolci


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

#14 2013-05-27 20:28:37

karmolcia

Gość

Re: Emocjonalnie ?

prześlę prześlę, tylko dajcie mi czas, bo znaleźć tego nie mogę a i przepisać muszę...

 

#15 2013-05-27 21:23:26

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

Kamciosz nie chcę tego dla siebie, bo nie mam takich problemów, ale znam kogoś kto je ma i może by mu to pomogło

Offline

 

#16 2013-05-28 21:35:59

 kamciosz95

Użytkownik

25814399
Zarejestrowany: 2012-03-08
Posty: 183
Punktów :   

Re: Emocjonalnie ?

aha no warto warto - karmolcia dziękuję za trud


Wykonuję ręcznie plecione różańce, dziesiątki- jeśli macie jakieś inne propozycje to również zachecam Jeśli nie spodobają się Wam to po prostu odsyłacie i nic nie tracicie . Ponieważ bardzo lubię to robić więc ceny nie są z kosmosu. Podgląd moich wcześniejszych zamówień tu na:  http://www.photoblog.pl/kamilrosary/165 … alnie.html . Polecam i prosze polecajcie. Będę niezmiernie wdzięczny.
mail: kamilszczepanik95@wp.pl
BÓG jest WIELKI

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
różne wylewki przegrywanie kaset vhs bydgoszcz maty gumowe ciekawearty.pl kancelaria notarialna w bydgoszczy