"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-08-07 20:53:07

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Nadszedł czas

Witajcie, chciałam się z Wami podzielić radością. Byłam wczoraj na rozmowie z Mistrzynią w sprawie przyjęcia do postulatu. Pojechałam tam aż do Gniezna. Rozmowa bardzo wnikliwa, o przeszłości, powołaniu, dzieciństwie, o miłościach, aż po czas dzisiejszy czyli praca, zainteresowania, relacje z bliskimi, po prostu 4 godz przesłuchania. Byłam wykończona, teraz została mi rozmowa z przełożoną prowincjalną w Warszawie. Jadę w przyszłym tygodniu i jak wszystko dobrze pójdzie to 14 września wstępuję do postulatu

Offline

 

#2 2013-08-07 21:16:15

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Gratulacje i Szczęść Boże na nowej drodze życia, którą obierasz
Ps. Jak z Mistrzynią przeszło to i z przełożoną tym bardziej

Offline

 

#3 2013-08-07 21:16:46

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

jestem dumna z Ciebie, brawo, mnie to też niedługo czeka i na dziś nie wiem jak się do tego przygotować, mówiąc  rozpraszam się na mnóstwo dygresji:(
boję się takiej rozmowy by głupot nie nagadać....
możesz coś doradzić, podpowiedzieć?


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#4 2013-08-07 21:25:57

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Kochana, ja też się tego bałam...i to nawet nie wiesz jak bardzo, ale po pierwsze postanowiłam sobie, że będę mówić całą prawdę. I choć niektóre pytania były trudne i chciałoby się odpowiedzieć inaczej niż jest w rzeczywistości,  ja postawiłam na szczerość. Rozmowa sama się klei. Ja układałam sobie scenariusze, ale niepotrzebnie, bo i tak rozmowa szła w innym kierunku niż przypuszczałam. 4 godziny minęły jak 10 minut. Mistrzyni stwierdziła, że to co mówię wydaje jej się prawdziwe i autentyczne i że to może być powołanie. Miała trochę wahania co do mojej przeszłości, pytała czy ona nie wpływa na moją teraźniejszość i takie tam.

Offline

 

#5 2013-08-07 21:28:44

Rita

Gość

Re: Nadszedł czas

Pięknie, gratuluję decyzji i życzę Ci powodzenia w dalszych ,,etapach" przygotowań do wstąpienia

 

#6 2013-08-07 21:48:30

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Dzięki, nie chciałam wcześniej pisać, żeby nie zapeszać Boję się czy mnie przyjmą mimo mojej przeszłości...ale oddałam to Bogu, niech On prowadzi, ja zrobiłam pierwszy krok, choć myslałam, że znowu zabraknie mi odwagi, jednak Bóg dał siłę...

Offline

 

#7 2013-08-07 23:07:03

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Witaj Wirydiano!

Bardzo się cieszę że podjęłaś decyzję i gratuluję Ci. Wiesz tak sobie myślę że jeżeli Pan nas woła i wskazuje jakieś konkretne zgromadzenie. To przeszłość jaka by nie była nie ma najmniejszego znaczenia. Bóg prostuje wszystkie ścieżki nawet te najbardziej kręte. Nam pozostaje jedynie Mu zaufać.
Cieszę się z Tobą i pamiętam w modlitwie.


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

#8 2013-08-08 11:42:34

 GP

CSsR

Skąd: Stróżna/Tuchów
Zarejestrowany: 2013-05-31
Posty: 181
Punktów :   
WWW

Re: Nadszedł czas

Pięknie Wirydiana Gratulacje i powodzenia na rozmowie z przełożoną prowincjalną oraz na nowej drodze życia


Nie bój się, wypłyń na głębię - jest przy tobie Chrystus!

"Odwagi! Bóg pokieruje wszystkim!" (św. Klemens M. Hofbauer)

OTO JESTEM, POŚLIJ MNIE!

Offline

 

#9 2013-08-08 11:55:00

szukajaca Boga

Gość

Re: Nadszedł czas

4 godziny! Szok ale trzymam kciuki aby się udało i podziwiam Cię, że wytrzymałaś, maskara

 

#10 2013-08-08 12:09:33

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Wirydiana napisał:

Mistrzyni stwierdziła, że to co mówię wydaje jej się prawdziwe i autentyczne i że to może być powołanie. Miała trochę wahania co do mojej przeszłości, pytała czy ona nie wpływa na moją teraźniejszość i takie tam.

chciałabym się spytać o coś odnośnie przeszłości - PW/email. mam obawy i boję się mówić o przeszłości bo wydaje mi się że z miejsca mnie wykopią - tak było już w kilku miejscach - najpierw Matka zrobiła się biała jak ściana a potem drżącym głosem odmówiła mi wstąpienia i itd....
wstydz e się swojej przeszłości tak dalece że ukryję ją, przemilczę itp....


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#11 2013-08-08 12:20:39

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Nadszedł czas

Alez sie ciesze niech Pan Ci blogoslawi.
Weraikon dasz rade jestes silna,a przy pomocy Nieba wszystko bedzie dobrze

Ostatnio edytowany przez Marzenak (2013-08-08 12:21:06)


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#12 2013-08-08 16:32:22

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

weraikon napisz do mnie na maila jadzik18@o2.pl....powiem Ci coś więcej jak było i o co chodzi...napisz też o co u Ciebie chodzi to Ci może coś poradzę...też się bałam, miałam dużo przejść w dzieciństwie i bałam się, że to mnie zdyskwalifikuje...ale walcze nadal...

Offline

 

#13 2013-08-08 19:33:31

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Ja wierze, w to że będzie dobrze. Bo powołanie osoba powołana nie jest kimś zwyczajnym jak to mówił pan Jezus to nie wyście mnie wybrali a ja was wybrałem.A skoro sam pan Bóg wybrał przez co same powołanie już jest ogromną tajemnicą czymś nadnaturalnym. A jak wiemy dla Boga  nie ma rzeczy nie możliwych,a  co on zaplanował tego człowiek nie jest wstanie pokrzyżować =)

Offline

 

#14 2013-08-08 19:47:09

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

I niech tak się stanie SHIKANI Dzięki wielkie Czekam na telefon kiedy mam tą drugą rozmowę i piszę podanie i życiorys

Offline

 

#15 2013-08-08 21:57:13

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Nadszedł czas

Gratulacje! Niech Cię Pan prowadzi! :-)



Mam pytanie - czy w związku z Twoim wstąpieniem będzie wybór nowego moderatora? Na pewno taki by się przydał, bo Rita jest tlyko z doskoku a Marzenak nie będzie przecież ogarniać wszystkiego

Offline

 

#16 2013-08-08 22:53:54

 Beatrice

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 75
Punktów :   

Re: Nadszedł czas

Moje gratulacje. Życzę Ci powodzenia na nowej drodze życia Niechaj Pan Cię prowadzi i ma w swojej opiece

Offline

 

#17 2013-08-09 21:21:20

terestynkaa

Gość

Re: Nadszedł czas

Jej, Wirydiana ! Bardzo się cieszę i gratuluję ! +

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://ceace.eu ホテル バルバドス Accommodatie Scarborough worldhotels przegrywanie kaset vhs