"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-03-13 22:18:52

wikimiki1609taleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-19
Posty: 12
Punktów :   

ADRES

Witam proszę o pomoc jest mi potrzebny adres żeby wysłać list do Papieża .
I pewnie gdzieś już to było ale proszę pomóżcie .
Z góry dziękuje


ZOSTAWIAJĄC WSZYSTKO DLA BOGA WSZYSTKO ZYSKUJESZ

Offline

 

#2 2014-03-14 19:42:39

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: ADRES

His Holiness, Pope Francis PP.
00120 Via del Pellegrino
Citta del Vaticano

Taki znalazłam


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#3 2014-03-14 23:45:54

wikimiki1609taleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: ADRES

Dzieje ja szukałam i nie widziałam . To źle szukałam


ZOSTAWIAJĄC WSZYSTKO DLA BOGA WSZYSTKO ZYSKUJESZ

Offline

 

#4 2014-03-15 00:35:25

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: ADRES

Haha, ale pocieszny temat

wikimiki - co napisałeś/łaś w liście?

Offline

 

#5 2014-03-16 00:17:36

wikimiki1609taleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: ADRES

List oficjalny połączony z proźbą . Bo z tego co wiem to tylko Papież ma taką moc. A ja nie potrafię czekać . Bycie tak o na spotkania mi nie odpowiada . Chce ten etap życia skończyć a zacząć konsekrowany. Bo jak to mi rodzina powiedziała jestem jedną na milion ,która w tak młodym wieku chce . I nie chce skosztować tego życia w rodzinie . Ale jestem pewna że moje miejsce jest w zakonie . Chce służyć  człowiekom . Pomagać na większą skalę niż mąż i dzieci .


ZOSTAWIAJĄC WSZYSTKO DLA BOGA WSZYSTKO ZYSKUJESZ

Offline

 

#6 2014-03-16 13:16:23

kamień

Gość

Re: ADRES

wikimiki Jedna uwaga, są różne drogi życia, każdy dostał inne powołanie ale jedno nie jest gorsze czy lepsze od innego!!!!!!! One są różne!!!!! Troszkę niepokojące jest to co piszesz i jeszcze jest coś takiego jak pokora Poczytaj trochę o różnych świętych, polecam drogę Św. Kamila za jego przykładem poszli inni. Nt. powołania pisałam pracę mgr Fajnie o powołaniu pisał papiez Grzegorz Wielki polecam, a potem podyskutujemy . A tak poza tym zapytałam prawnika, (prawo kanoniczne) czy papież może wyrazić zgodę i posłuchałam krótkiego wykładu.

 

#7 2014-03-16 14:21:32

ministrantka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-08-22
Posty: 59
Punktów :   

Re: ADRES

Poza tym oficjalnie prośby składa się chyba za pośrednictwem kurii?

Offline

 

#8 2014-03-16 18:45:38

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: ADRES

No, no wikimiki ta determinacja robi wrażenie. Podziwiam i życzę powodzenia.


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

#9 2014-03-16 19:24:08

wikimiki1609taleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: ADRES

kamisia napisał:

No, no wikimiki ta determinacja robi wrażenie. Podziwiam i życzę powodzenia.

Dziękuje za słowa otuchy . Będę walczyć zrobię wszystko co w mojej nocy jeśli dostane odnowę mówi się trudno .
Gdy za trudno powiedzieć trudno . Nie mów zmuś Serce do bicia to stanie się moim motto


ZOSTAWIAJĄC WSZYSTKO DLA BOGA WSZYSTKO ZYSKUJESZ

Offline

 

#10 2014-03-16 20:15:30

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: ADRES

też tak kiedyś chciałam zrobić... tzn. pójść do papieża z taką prośbą... uciekłam z domu, by to zrobić, ale duszpasterz powołań mnie cofnął... miałam wtedy 13 lat, pragnienie było wielkie, dzisiaj jest nadal, ale już inaczej na to patrzę, myślę, że czekanie też jest pewnego rodzaju powołaniem, które jest miłe Jezusowi, im bardziej jest bolesne, tym lepiej... ale przykład małej Tereski pociąga do takich zdecydowanych kroków


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#11 2014-03-16 21:01:19

wikimiki1609taleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: ADRES

To się pojawiło w 2011 roku . Od tak miałam i tu bez obrazy z jakąś karmelitanką rozmawiać ona coś tam miała mi wytłumaczyć . Jednak ja byłam na nie ze wszystkim i uciekłam z rozmowy . Nawet nie doszło do naszego spotkania . I gdy tak szukałam czegoś . Chodziłam po Kaliszu wpadłam a raczej Bóg dał Siostrę i dziwny głos będziesz taka jak ona . A janic o niej nie wiedziałam kto to , z jakiego zgromadzenia i najważniejsze to jakąś kpina ja do klasztoru . Długo po tym spotkaniu myślałam . I tak jakoś była ta myśl , ale nie brałam jej pod uwagę . Aż do 2012 gdy na wakacje pojechałam do Paryża . Mijałamtam grupy Zakonnic ,ale to nie było to . I znowu Bóg dał tym razem nowicjuszke ten sam głos <Będziesz taka jak ona >i te same wątpliwości . Dlaczego ? I od nowa myśli a może jednak tym razem myśli zostały i zaczęłam poszukiwania tam jej Siostry z Kalisza . Jednak na marne. Dałam sobie spokój ,ale ten głos nie ! I dopiero w tym roku wiem kim były z jakiego zgromadzenia . 12 stycznia do mojej miejscowości zawitały SIOSTry Nazaretanki . Postanowiłam zapytać i tak samo Silne przeczucie jak to pierwsze w Kaliszu . I tak od słowa do słowa i poszło . Wiem gdzie mnie pan powołuje i odpowiedziałam na jego zaproszenie .


ZOSTAWIAJĄC WSZYSTKO DLA BOGA WSZYSTKO ZYSKUJESZ

Offline

 

#12 2014-03-17 15:37:29

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: ADRES

Generalnie z tego co widać z boku naprawdę wynika, że nie jesteś do końca dojrzała spójrz z dystansem na swoje posty i tak jak ktoś napisał - więcej pokory...
To wspaniałe, że jak sama piszesz chcesz odpowiedzieć na jego zaproszenie, ale najpierw poczytaj, przemyśl, PRZEMÓDL, nie rób niczego pochopnie, dokształć się trochę i najpierw porusz niższe instancje, a nie od razu do papieża...

Offline

 

#13 2014-03-18 17:42:33

kasia55

Gość

Re: ADRES

A ile masz lat ?

 

#14 2014-03-24 21:27:52

wikimiki1609taleja

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: ADRES

kasia55 napisał:

A ile masz lat ?

Mam 16lat . Pisze dopiero teraz , ponieważ nie było mnie w kraju . A tam miałam wiele spraw do załatwienia i czasu tak jakoś nie zbyt dużo miałam

Pan jest zawsze blisko Ciebie


ZOSTAWIAJĄC WSZYSTKO DLA BOGA WSZYSTKO ZYSKUJESZ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
naszepowolanie.pun.pl