"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-04-12 20:47:53

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Inne wyznania chrześcijańskie

Przyznam się Wam, że ostatnio dużo myślę a propo innych wyznań chrześcijańskich, najróżniejszych. I tak zastanawiałam się, czy przejście z jednego na drugie jest  grzechem,czymś złym ? Skoro wszyscy chrześcijanie bez względu na to, z jakiego są odłamu, wyznają wiarę w tego samego Jezusa Chrystusa, w Jego śmierć na krzyżu i zmartwychwstanie.  Myślałam też nad tym, na co te wszystkie wyznania, skąd te różnice między nimi? I jak może Pan Bóg zachować się względem pozostałych zreformowanych wyznań zachować, skoro wszyscy tak naprawdę wyznają tą samą wiarę?


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#2 2014-04-12 21:56:29

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Inne wyznania chrześcijańskie

Ogólnie też myślałam nad tym.. i jak byłam w szpitalu w gazetce, którą dostałam, przeczytałam taką odpowiedź. dokładnie nie zacytuje.. bo nie pamiętam, ale  w każdym razie chodziło o to że wiara chrześcijańska jest w stosunku do innej wiary jest pełnią, że żyjemy pełnią wiary przez co jesteśmy odpowiedzialni za innych. A co grzechu.. nie  jestem tutaj ekspertem.. ale wydaje mi się że jeżeli Chrześciajnin świadomie porzuci swoją wiarę pełnię wiary i przejdzie na inną to może być.. ale tak jak mówię nie jestem pewna. Zaś inna sytuacja jest też osób, które urodziły się w danej wierze, bo oni jej nie wybierali.Ale tak jak mówię nie jestem ekspertem. W każdym razie Pan Jezus kocha wszystkich

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapa fotowoltaiki Hotels North Macedonia HĂ´tels Padrón CASA ACANTILADOS CON PISCINA