"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2014-08-17 09:08:15

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Częstochowa- noclegi

Ja u sióstr Betanek płaciłam teraz po 25 zł za nocleg, za nocleg w 6 osobowym pokoju, polecam, siostry super

Offline

 

#22 2014-08-18 09:03:24

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Częstochowa- noclegi

bbeata napisał:

nie nie mi bardziej zalezalo na pobycie nie zwiazanym z pielgryzmkami, tlumem.. raczej po30.08 pocz.wrzesnia

Wystarczy zadzwonić i zapytać, ale robić to jak najszybciej ponieważ siostry muszą posprzątać po tej fali pielgrzymkowej.


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#23 2015-01-16 19:53:40

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Częstochowa- noclegi

Odswiezam temat,gdzie sie udac na tygodniowy pobyt z wyzywieniem( w miare rozsadne ceny),ktos cos w temacie ?


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#24 2015-01-19 11:26:20

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: Częstochowa- noclegi

Może Chrystusowcy? albo s Urszulanki o których wspominałam,ale nie wiem jak to wygląda u nich z kwestią wyżywienia.


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#25 2015-01-19 17:48:15

 Marcin

Użytkownik

36638314
Zarejestrowany: 2015-01-03
Posty: 20
Punktów :   
WWW

Re: Częstochowa- noclegi

pod tym linkiem jest lista wszystkich tanich noclegów w Częstochowie z adresem i telefonem. Można wybierać, przebierać:
http://mimj.pl/media/Lista_Domow.pdf


Panie Jezu, swoją przeszłość powierzam Twojemu miłosierdziu, swoją teraźniejszość Twej miłości, a swoją przyszłość Twej opatrzności. (św. o. Pio)

Offline

 

#26 2015-01-19 23:34:26

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Częstochowa- noclegi

polecam najlepsze biuro podróży - naszą furtową Kamcię załatwi super tanie noclegi w bardzo dobrych warunkach (a w dobrym układzie z siostrami, jak się okazało nawet darmowe), a także full dodatkowych atrakcji niedostępnych dla przeciętnego człowieczka, który przyjeżdża na Jasną Górę (jeśli myślicie, że straż jasnogórska pilnuje miejsc, do których nie powinniście wchodzić, to z Kamcią zmienicie zdanie) a gratis możecie oczekiwać tournee po wszystkich zakonach Częstochowy! taka mała reklama


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#27 2015-01-22 07:02:06

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Częstochowa- noclegi

Jeśli chodzi o nocleg i możliwość wracania o której godzinie się chce np po nocnym czuwaniu to polecam ss. Franciszkanki od Pokuty i Miłości Chrześcijańskiej. (ok. 3minuty drogi od Jasnej Góry) U Sióstr dostaje się kluczyk i samemu przychodzi. Nie trzeba biec z wywieszonym językiem od razu po apelu. Chociaż z tego co ja się orientuję to tam bez jedzenia.

Są też ss. zmartwychwstanki, to jakieś 10minut drogi z Jasnej Góry w dół alejami. Tak jak mówi siostrzyczka czasem warto mnie poprosić i jak się okazuje nocleg staje się darmowy. Co do obiadów to też trzeba dopytać.

Można też zapytać o nocleg u ss. Nazaretanek na ul. 7 Kamienic to jakieś 3minuty drogi.

Nocleg przeciętnie kosztuje 30zł, chyba że są wyjątki o których pisze siostrzyczka.
Co do posiłków to też najlepiej spytać, a jeśli wychodziłoby drogo to u ss. Franciszkanek można korzystać z takiej małej kuchni. Można sobie iść do sklepu, który jest dosłownie 100m dalej, kupić jakiś kawałek chleba i samemu zrobić śniadanie, kolacje, podwieczorek itp.
Obiad w domu pielgrzyma kosztuje ok. 18zł

Jeszcze polecam np. złapać się na Jasnogórskie Dni Skupienia z modlitwą o uzdrowienie, prowadzone przez Egzorcystę Archidiecezji Częstochowskiej, uczestnicy mają obniżone koszty.

Jak będziesz znać jakiś termin i więcej szczegółów to służę pomocą


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Lodging Montenegro Hotely Maroko 酒店 新西兰 Hoteller Slovakia Noclegi Gujana Francuska