"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2009-01-11 14:51:51

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Zwierzaki

Witam

Jak macie jakies zwierzatko to mozecie sie tu nimi pochwalic (opisac, dac zdjecie)

Ja mam psa Tofika ktory ma okolo trzech, czterech lat choc zachowuje sie jak szczeniak
Na komputerze nie mialam jego zdjecia wiec znalazlam podobnego albo wrecz takiego samego psa

http://www.zeglarstwo.org.pl/galeria/tofik/tofik.jpg


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#2 2009-01-11 15:03:29

Rita

Gość

Re: Zwierzaki

Ja też ma psa, wabi się Pimpuś.  Jest nieduży, ale widać, że go karmimy cały czarny, a pod mordką ma taką białą plamkę. Przyniosłam go do domu, jak byłam w 5 klasie podstawówki, więc już jest z nam dość długo. To takie kochane stworzonko, jak mam gorszy dzień to siadam obok niego i rozmawiamy (znaczy się ja mówię, a on słucha) i się tak na mnie patrzy jakby wszystko rozumiał...
A żeby było śmieszniej to ktoś, kto mnie odwiedza po raz twierdzi, że ten pies to morderca Ja nie wiem, dlaczego taka opinia o nim krąży, nikogo nie pogryzł i wygląda bardzo sympatycznie
Po prostu- prawdziwy Pimpuś

 

#3 2009-01-11 15:13:48

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Zwierzaki

A ja mam trzy koty i psa.
Ale przywiązałam się do jednego z tych kotków. Oto jego historia:
Był listopad. Szłam ze szkoły. I coś zaczęło maiuczeć. Pomyślałam, że to kot u kogoś pod domem. Poszłam. I dalej coś miauczy... Taki delikatny głosik. No więc poszłam za tym głosem, który zaprowadził mnie w łąki. Patrzę, a tam maleńki kiciuś... Taki kochany... Ktoś go wyrzucił, bo nie było możliwe, żeby sam tam zwędrował, bo był mały i ledwo co chodził. Nie miałam sumienia go tam zostawić. Wzięłam go i zaniosłam do domu. Dziadek jak go zobaczył, to nie był zadowolony...
I co? Kiciuś jest taaaaaki słodki i kochany, i taki wdzięczny jak go zawołam, to od razu przybiega
Taki prezencik z Góry

 

#4 2009-01-11 15:15:31

Caritas

Gość

Re: Zwierzaki

ja mam psa, nie mam na razie jego zdjęć... to jamnikopodobny kundelek, ma na imię Morda

 

#5 2009-01-11 16:16:27

Rita

Gość

Re: Zwierzaki

Aaa, no tak, mam jeszcze kota.
Jakoś nie przepadam za kotami, ale to przecież też Boże stworzenia Harnaś (tak nazwaliśmy kota, nie wiem dlaczego ) to taki zabawny kocurek, biały z rudymi plamami. Naprawdę rozbrajające zwierze, ma taką ciekawą mentalność, ze kiedy ktoś wchodzi do kuchni, to gdy jest na zewnątrz wskakuje na parapet, siedzi i przygląda się, co się dzieje w kuchni

 

#6 2009-01-11 17:44:48

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Zwierzaki

Ja mam również pieska- jamnika... wabi się Amos(jak ten prorok w Starym Testamencie) A co do imienia to miał być w ogóle Soter, ale lepiej,że tak się nie stało Jak będę miał zdjęcie to wstawię

 

#7 2009-01-11 22:35:28

Jezusowa duszyczka

Gość

Re: Zwierzaki

Ja pamiętam jak jakiś czas temu miałam takiego rudego kota. I koło naszego domu jest figurka Matki Bożej i zawsze w maju przychodzą sąsiedzi i śpiewamy Litanię i takie pieśni Maryjne. I ten kot zawsze chodził z nami i wspinał się po spodniach, żeby tylko siedzieć u mnie albo u brata na ramieniu...

 

#8 2009-01-12 21:32:43

Caritas

Gość

Re: Zwierzaki

jak "zwiedzaliśmy" cmentarz łyczakowski we Lwowie kręcił się koło nas taki jeden kiciuś... śliczny był

 

#9 2009-02-09 17:50:10

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zwierzaki

a ja mam dwa psy i kotka
mialam szczurka ale zmarł mi


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#10 2009-02-17 18:21:33

Kila

Gość

Re: Zwierzaki

hmmm.. mało macie tych zwierzątek:) ja mam dwa pieski, dwa kotki.... A do tego duuuuużooooo:) świnek, byczków i setki kur....

 

#11 2009-02-17 18:31:39

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Zwierzaki

Ale fajnie...ja tez bym chciała mieszkać an wsi

 

#12 2009-02-17 19:01:20

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zwierzaki

Ha a ja mieszkam
ale aż tylu zwierzaków nie mam


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#13 2009-02-17 19:03:21

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Zwierzaki

a ja...mam tylko psa wrednego...jak to jamniki mają

 

#14 2009-02-17 19:07:33

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zwierzaki

Jamniki są słodkie


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#15 2009-02-17 19:26:38

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Zwierzaki

Przedłużacze..a mój jamnik ma takie biblijne imię ... Amos

 

#16 2009-02-17 19:34:36

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zwierzaki

Wowww a moje zwierzaki niestety takich nie mają może na wiosne będę uczyła się jeździć konno


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#17 2009-02-17 20:44:29

Rita

Gość

Re: Zwierzaki

też mam krówkę..i i będę miała cielaczka (nie że ja, tylko krowa.. ;P ), kurki też mam... fajnie jest na wsi...
Służebnico, wiesz, moja siostra uczyła się jeździć, normalnie zwariowała na tym punkcie, pomagała w tej stajni, ale potem jej przeszło, jak po raz 3 spadła z konia raz jej stanął dęba, więc potem szpanowała porozbijanymi kolanami i stłuczonym tyłkiem Ja też próbowałam, ale to za wysoko dla mnie... i ten koń za bardzo rusza zadem i mam wrażenie, że zaraz mnie zrzuci..

 

#18 2009-02-17 20:51:53

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zwierzaki

ojoj to już się najeździłam

a skad jesteś Rita ? okolice Lublina może?

Ostatnio edytowany przez Służebnica Pana (2009-02-17 20:54:24)


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

#19 2009-02-17 20:55:02

Rita

Gość

Re: Zwierzaki

wiesz, ja lubię konie, ale pogłaskać, zrobić fotkę czy popatrzeć się na nie. Ale żeby jeździć to nie ciągnie mnie, chociaż jak byłam młodsza, to szalałam za końmi...

A Tobie życzę szczęścia z konisiami... próbuj, bo nigdy nic nie wiadomo

 

#20 2009-02-17 20:58:20

Służebnica Pana

Moderator!

7841638
Zarejestrowany: 2008-12-22
Posty: 3504
Punktów :   28 

Re: Zwierzaki

hehe na razie marze
wiec skąd jesteś?;D


"Uczyń Jezu ze mnie narzędzie do zbawiania ludzi, gdyż Ty najlepiej wiesz jak bardzo tego potrzebują czasy dzisiejsze."   
                         Sł. Boży ks. Józef Małysiak SDS


Niech moje ręce uczynią to czego Ty chcesz dokonać

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
studio kopiowania mokotów program do linkowania przewozy pracowników w warszawie