"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#81 2010-11-28 19:14:25

dzidziuś

Gość

Re: Przedstawmy się

Me@ - kiedyś nurtowało mnie to samo pytanie a w jakim zakonie jest Twoja siostra, jeśli można wiedzieć?

ja też mam delikatnie spóźniony zapłon, bo dopiero teraz coś napiszę o sobie.
Mam na imię Justyna, mam 15 lat. Pochodzę z Kujaw. Dokładnie nie będę mówić skąd, bo to takie okolice, że i tak nikt nie wie gdzie one leżą Przede mną na razie wybór szkoły po gimnazjum. Ojej, nie sądziłam, że tyle z tym "zachodu".
Uwielbiam sport (gdzieś już to chyba pisałam ), śpiewanie (nawet się nie dziwię innym, że nie lubią jak śpiewam, bo niezbyt mi to wychodzi ), poczytuję ostatnio. Ze szkolnych przedmiotów to najbardziej historia,wf

 

#82 2010-11-29 16:05:59

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: Przedstawmy się

Ja też zaktualizowałam swój wpis przy okazji


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#83 2013-04-20 11:01:47

karmolcia

Gość

Re: Przedstawmy się

Pomimo tego, że mamy wątki w "powitaniach" postanowiłam odświeżyć ten, bo rzadko kto nowy się wita w tym pierwszym wątku, wszyscy siedzą cicho

Więc... Jestem Karolina, mam 19 lat i za jakieś dwa tygodnie zaczynam pisać egzaminy maturalne Interesuję się muzyką, śpiewem, lubię czytać książki. I tak jak większość użytkowników tego cudownego forum rozeznaję wolę Pana względem mojego życia. Jestem otwarta na wszelkie nowe znajomości. Jakby ktoś miał pytania to pisać śmiało

 

#84 2013-04-20 15:26:24

szukajaca Boga

Gość

Re: Przedstawmy się

Kto jest w Twoim avatarze? Czemu akurat ta osoba?

 

#85 2013-04-20 17:36:54

karmolcia

Gość

Re: Przedstawmy się

to sł. B. Konsolata Betrone, która miała objawienia Jezusa, żyła charyzmatem maleńkiej miłości... Dlaczego ona? W moim mieście swój klasztor mają klaryski kapucynki, które często o niej mówią, bo żyją jak ona. Zaczęłam o niej czytać, bardzo podoba mi się jej prostota... i ten duch franciszkański... <3

 

#86 2013-04-20 20:20:22

szukajaca Boga

Gość

Re: Przedstawmy się

Hmm to ciekawe bo ja znam inną "Konsolatę" http://www.duchprawdy.com/s_benigna_kon … errero.htm

 

#87 2013-04-20 20:41:05

karmolcia

Gość

Re: Przedstawmy się

http://malenkadroga.pl/?id=20&idl=2

fragmenty orędzia Pana Jezusa do Konsolaty Betrone

Ostatnio edytowany przez karmolcia (2013-04-20 20:41:58)

 

#88 2013-04-20 20:50:26

 Honorat

"Solus cum Deo solo"

8551550
Skąd: Duchowa Stolica Polski
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 1588
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawmy się

Mam na imię Adam. Obecnie chodzę do II klasy gimn. Jestem lektorem, członkiem KSM, kiedyś jasnogórski chórzysta....
Chętnie odpowiem na pytania


"Jeden jest tylko niezmienny przyjaciel -Bóg" (Aniela R. Godecka)

"Moim powołaniem jest MIŁOŚĆ" (św. Terenia)

http://honoratki.nazwa.pl/pl/images/foto/godecka.jpg

Offline

 

#89 2013-04-20 21:44:38

karmolcia

Gość

Re: Przedstawmy się

Dlaczego taki nick?

 

#90 2013-04-20 21:46:31

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

O patrzcie jak mogłam  ominąć ten wątek Nie ma mnie tutaj Już nadrabiam zaległości.

Mam bardzo słodkie imię - Jagódka Przyjaciele na mnie wołają Jaguś Mam 27lat i pracuję w Domu Pomocy Społecznej w Bobolicach na dwóch stanowiskach - rehabilitant/terapeutą i pracownik socjalny. Skończyłam studia w Słupsku.

Kocham podróże i góry, gdzie naprawdę odpoczywam (mam już dość spore osiągnięcia )Poza tym gram na organach i uwielbiam gotować dla moich przyjaciół. Lubię też tańczyć i "tworzyć", a także czytać dobre książki. Mam jeszcze dużo zainteresowań, ale nie jestem w stanie ich wszystkich wymienić, dlatego tylko te najważniejsze.

5 miesięcy temu kupiłam mieszkanie i mieszkam sama rozeznając czy Bóg nie widzi mnie czasem w Zgromadzeniu Sióstr Misjonarek Apostolstwa Katolickiego. Pozdrawiam wszystkich moich forumowych znajomych

Offline

 

#91 2013-04-20 22:36:21

 weraikon

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-08-17
Posty: 1227
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

o fajnie, to tez coś napiszę...
mam na imię Weronika, wieku nie będę z przyzwoitości ujawniać.
rozeznaję swoje powołanie i staram się słuchać Boga i staram się spełniać Jego wolę. już skończyłam studia.
Weraikon - dlatego że tak się tłumaczy moje imię po hebrajsku - prawdziwe oblicze Boga.


„Dałem ci poznać całą twą nędzę, abyś cała oparła się na Mnie… Ile Mi zaufasz, tyle ci pomogę”.

Offline

 

#92 2013-04-21 09:46:09

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: Przedstawmy się

ahaha, to zabawne, ja zawsze czytałam Twój nick jako weraikoŃ i myślałam, że masz może coś wspólnego z jeździectwem


ja - Dominika, 19 lat, mam maturę za 16 dni i powinnam zacząć się uczyć

Offline

 

#93 2013-04-21 11:03:56

karmolcia

Gość

Re: Przedstawmy się

też tak myślę, mam to samo

 

#94 2013-04-21 12:06:34

szukajaca Boga

Gość

Re: Przedstawmy się

Honorat napisał:

kiedyś jasnogórski chórzysta.... Chętnie odpowiem na pytania

To jak to było, śpiewałeś na Jasnej Górze? W czasie mszy, uroczystości?

 

#95 2013-04-21 13:47:04

 Ela G.

żona i matka 3 córek

11442361
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-12-26
Posty: 188
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawmy się

hihi ja nawet nie wiedziałam że mnie tu nie ma <gafa>

jestem Ela mam 26lat. od prawie 6lat mężatka i matka dwóch cór Weronika lat 5 i Kasia lat 2 (rocznikowo )

poza tym udzielam się na różnych forach i dwóch czatach i prowadzę bloga(link w podpisie)

w sumie zainteresowań to specjalnie nie mam ale lubie czytać książki ostatnio religijne na tapecie, rozwiązywać krzyżówki, chodzić na spacery


Tak więc trwają wiara, nadzieja i miłość - te trzy: z nich zaś największa jest MIŁOŚĆ !!!

http://swietoscwcodziennosci.blogspot.com/

Offline

 

#96 2013-04-21 14:17:47

karmolcia

Gość

Re: Przedstawmy się

Ela, to młoda jesteś z Twojego opisu pod nickiem myślałam że masz 40 lat czy coś

 

#97 2013-04-21 15:05:04

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: Przedstawmy się

a według Ciebie osoby mające 40 lat są stare? hahahahahahahah
moja wychowawczyni mówi, że stara to może być pieczeń hahahahaha )

a ja jestem... Kamcia, podobno bardzo tajemnicza, a w obecnym czasie również chora i bardzo zajęta hahahahaha ale w rodzince dominikańskiej to chyba tak już jest hahahaha


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#98 2013-04-21 18:31:51

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: Przedstawmy się

skoro już odświeżyliście ten wątek to ja też się dołączę co prawda już tu się kiedyś przedstawiałam, ale właśnie zobaczyłam, że było to ponad 4 lata temu, więc już trochę się zmieniło obecnie jestem studentką uniwerku wrocławskiego na pedagogice przedszkolnej i wczesnoszkolnej na I roku. Co do tego co lubię robić, to najlepiej wyraża to mój plan tygodnia, w którym zawierają się różne różności takie jak wolontariat w fundacji dr clowna, prowadzenie zajęć w oratorium dziecięcym, schola dominikańska, duszpasterstwo akademickie, wolontariat w szpitalu, koło studenckie, mnóstwo mnóstwo wyjazdów... najlepszą moją charakterystyką jest to, że lubię dużo robić a tak poza tym... jeszcze do niedawna myślałam że moim największym pragnieniem jest życie jako Córka Maryi Wspomożycielki czyli siostry salezjanki... po maturze wstąpiłam do tego Zgromadzenia, spędziłam tam 7 miesięcy, najpiękniejszych miesięcy mojego życia, po czym musiałam odejść ze względów zdrowotnych... dzisiaj to pragnienie spadło na drugie miejsce w hierarchii wartości, na prowadzenie wysunęła się świętość... a powołanie? rozpala moje serce z każdym dniem coraz bardziej, nieustannie rozeznaję, gdybym usłyszała że mogę wrócić do Zgromadzenia, w jednej chwili rzuciłabym wszystko i jeszcze dzisiaj wieczorem byłabym w domu formacyjnym... ale rzeczywistość jest taka, że decyzją Siostry Inspektorki najpierw muszę skończyć studia... dlatego narazie mam czas, by słuchać tego słodkiego głosu Chrystusa, którym przemawia do mojego serca i szukać Jego woli na tu i teraz... a co potem? On już wie... ja się dowiem


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#99 2013-04-21 19:08:21

 Honorat

"Solus cum Deo solo"

8551550
Skąd: Duchowa Stolica Polski
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 1588
Punktów :   
WWW

Re: Przedstawmy się

karmolcia napisał:

Dlaczego taki nick?

Nick od bł. Honorata Koźmińskiego, być może przyszłego patrona z Sakramentu Bierzmowania....

szukajaca Boga napisał:

Honorat napisał:

kiedyś jasnogórski chórzysta.... Chętnie odpowiem na pytania

To jak to było, śpiewałeś na Jasnej Górze? W czasie mszy, uroczystości?

Należałem do jasnogórskiego chóru i śpiewałem podczas niektórych niedziel, uroczystości w Sanktuarium MB.


"Jeden jest tylko niezmienny przyjaciel -Bóg" (Aniela R. Godecka)

"Moim powołaniem jest MIŁOŚĆ" (św. Terenia)

http://honoratki.nazwa.pl/pl/images/foto/godecka.jpg

Offline

 

#100 2013-04-22 10:42:45

szukajaca Boga

Gość

Re: Przedstawmy się

To musiało być piękne przeżycie śpiewać dla Matki Bożej w jej Częstochowskim Sanktuarium!

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://aborcja-czechach.pl/ fotowoltaika zielona góra pozycjonowanie stron toszek