"Furta"

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2011-04-03 19:01:26

Animado Angel

Gość

LEDNICA

salli napisał:

Niezależnie od tego, jaka będzie pogoda bez względu na prognozy zabierz: kurtkę przeciwdeszczową (nie parasol!), ciepły sweter, nakrycie głowy chroniące przed słońcem, bieliznę i skarpetki na zmianę (zdarza się całkowicie przemoknąć, a noce, mimo początku lata, są nadal chłodne). Przydatna będzie karimata lub śpiwór (lub cokolwiek, aby na czymś usiąść).
Nie zapomnij o jedzonku! Konieczne będą porządne kanapki (najlepiej z żółtym serem), owoce, słodycze, może być termos z gorącą herbatą oraz koniecznie niegazowana woda do picia (można ją wtedy także wykorzystać do obmycia twarzy i rąk). Na polu będzie również możliwość zakupu ciepłego posiłku i napojów.
Zabierz swoje zwykłe, przyjmowane codziennie leki.
Obowiązkowo zabierz ze sobą odrobinę cierpliwości, uśmiechu i pogody ducha.

Ostatnio edytowany przez kamcia (2014-01-25 14:01:38)

 

#2 2011-06-05 20:23:12

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: LEDNICA

A jak wrażenia? Szczególnie tych, którzy byli pierwszy raz

Uważam, że w tym roku było bardzo dużo osób, które tak naprawę nie wiedziało po co przyjechało. Dziewczyny biegające na stanikach i chłopacy na gołych klatach to nie klimat zeszłych spotkań lednickich... Może to dziwnie zabrzmi, ale było dużo ciszy. Wcześniej cały czas się tańczyło, piosenki Siewców leciały nieustannie. Sama jakoś w tym roku nie mogłam się jakoś skupić (może to też wina towarzystwa, które było przewspaniałe - w tym miejscu pozdrowienia m.in. dla siostry nazaretanki ) jednak dostałam bardzo wiele znaków, upewniłam się w pewnych rzeczach i bardzo mocno przeżyłam Komunię podczas Eucharystii.

Tak, tak, Panie, Ty wiesz, że Cię kocham! Tak, tak, Panie, przecież Ty to wiesz!


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#3 2011-06-06 20:08:41

dzidziuś

Gość

Re: LEDNICA

No tak, ja byłam pierwszy raz, więc mogę coś z takiego nowicjackiego oka dorzucić.

To co napisała sanderka- było mało tańca. Z opowiadań byłam przygotowana na to, że właśnie ciągle będzie słychać śpiewy, ale w sumie poszalałam i tak

A wewnętrzne przeżycia? Chyba potrzeba mi była ta Lednica. To spojrzenie, że Jezus chce mojego szczęścia i mojej radości. Że On chce mnie, a ja chcę Jego.
Choć jechałam z nastawieniem, że będą śpiewy, tańce i ogólne szaleństwo, to z radością biegłam do kaplicy

I fakt, zdziwiły mnie nieco widoki roznegliżowanej młodzieży. No ale cóż, niektórzy jadą tam się chyba opalać...

I dziękuję wszystkim, których mogłam spotkać!

 

#4 2012-04-12 18:49:09

 sanderka1000

s. Maksymilla

5330629
Call me!
Skąd: Lębork
Zarejestrowany: 2009-09-19
Posty: 1373
Punktów :   10 
WWW

Re: LEDNICA

Wszystkie info znajdziecie tu: http://www.lednica2000.pl/


Bo On jest dobry, bardzo dobry...

Offline

 

#5 2012-08-18 20:13:44

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Offline

 

#6 2013-04-11 21:49:43

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

piosenka tego roku to Ojciec - Siewcy Lednicy http://www.youtube.com/watch?v=Ju_LQOlOuJU


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#7 2013-05-11 16:21:25

 Hebronka

Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?

Zarejestrowany: 2011-04-25
Posty: 321

Re: LEDNICA

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]

Offline

 

#8 2013-05-13 07:21:22

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

To nie jest spotkanie tylko dla dorosłych, ale dla każdego
jeśli chce się być w jakiejś służbie wtedy trzeba mieć 18lat lub zgodę rodzica.


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#9 2014-05-21 20:20:47

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: LEDNICA

Do Lednicy zostało raptem 16 dni.
Czy ktoś się wybiera?


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#10 2014-05-22 12:42:45

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

Ja jeździłam 8 lat pod rząd, 2 lata byłam w Hiszpanii w tym czasie więc teraz nie brałam tego pod uwagę, szykowałam się na Gorzowskie czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego ze wspólnotą, aż tu zajrzałam na fb i ktoś akurat wrzucił Lednicę, niechcąco przeczytałam i jakby strzała pragnienia przeszyła mi serce , pytam nadal Pana Boga i pragnienie się utrzymuje, czyli jeśli Pan tak poprowadzi to będę i bardzo chciałabym się z Wami spotkać jak kiedyś z Barkowiczami np.przy centrum powołaniowym, chciałabym także by Barka i Furta razem się spotkali, ale wszystko w rękach Pana jak poprowadzi. Obecnie z mojej parafii nie ma wyjazdu, dziś zadzwonie do ks.do Gorzowa się zapytać, jeśli nie będzie to pozostaje pociąg i ok. 8 km z buta, by dojść na pole   Także mój przyjazd nie jest taki prosty, ale po pierścień zaręczynowy warto jechać  A wogóle jedzie ktoś pociągiem lub jechał kiedyś na Lednicę?


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#11 2014-05-22 12:58:43

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: LEDNICA

Tak ja Ale z Poznania do Lednogóry.


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#12 2014-05-22 22:36:41

 siostrzyczka

Użytkownik

9926180
Skąd: Lubin/Wrocław
Zarejestrowany: 2008-10-04
Posty: 883
Punktów :   18 

Re: LEDNICA

A ja... myślałam, że w tym roku nie pojadę bo jakoś tak nie mogłam się zebrać i zastanowić, czy chcę czy nie... i w końcu wczoraj napisałam smsa do siostry, czy ma jeszcze wolne miejsca i okazało się że nie ma... ale w sumie nie miałam na to jakiegoś dużego parcia, nie ruszyło mnie to, że nie pojadę. A przed chwilą dostałam smsa, że jednak miejsce się zwolniło i mogę jechać więc widocznie miałam pojechać ale spotkanie z kimkolwiek z furtowiczów czy barkowiczów pewnie mi się nie uda, tak jak w zeszłym roku, bo będę tańczyć, a wtedy trudno cokolwiek zaplanować, bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie próba... ale ma to też swoje cudowne uroki bycia non stop pod samą rybą, przechodzenia przez bramę zaraz chwilę po północy oj, już się cieszę


"Jakże jest ważne zdać sobie sprawę,
że miłość, aby była prawdziwa, musi boleć..."
                                               Matka Teresa z Kalkuty

Offline

 

#13 2014-05-23 06:04:03

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

ja też jadę, nic jeszcze nie wiem, nic nie ogarniam, ale ufam!
no i jak zwykle gdzieś ...czyli w służbie


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#14 2014-05-28 09:03:11

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

Gdyby Ktoś z Was chciał (choć pewnie większość jest również na Barce), to Zapraszam na spotkanie, które odbędzie się o godz. 15.45 przy Centrum Powołaniowym. To chwila poznania się, spotkania w realu, także jeśli możecie i macie chęć to przyjdźcie . Transparent zrobię o nazwie "Barka", ale Furtowicze też mile widziani
Do zobaczenia na polu!


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#15 2014-05-28 13:38:40

 kamcia

Mistrzyni Nowicjatu

28860759
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-16
Posty: 1919
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

Jeśli się zdąży to ok bo o 15 jest zbiórka służb


Nie umiem dziękować Ci Panie, Bo małe są moje słowa. Zechciej przyjąć moje milczenie, I naucz mnie życiem dziękować.

https://www.facebook.com/ForumFurta

Offline

 

#16 2014-05-30 20:17:39

terestynkaa

Gość

Re: LEDNICA

Witajcie! Dzielę się z Wami moją radością, że też jadę Pierwszy raz
A to takie niespodziewane było, bo już miałam plany na 7.06 takie, że nie mogłam za nic ich przełożyć, aż tu nagle, coś wypadło pewnej znaczącej osobie w tych planach i mogę jechać Nawet miejsca są jeszcze w autokarze Tak się cieszę! Do zobaczenia

 

#17 2014-05-31 10:51:42

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

Bogu dzięki! No to Terestynko do zobaczenia


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

#18 2014-06-06 09:31:54

agaa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-05
Posty: 6
Punktów :   

Re: LEDNICA

Czy ktoś z Was jedzie z Krakowa lub przez Kraków i ma wolne miejsce?

Offline

 

#19 2014-06-06 10:25:45

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: LEDNICA

15:45 to taka godzina gdzie zazwyczaj coś się dzieje,ale się zobaczy być może mi się uda dotrzeć


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#20 2014-06-08 17:19:00

Kasia K

Administrator

4576923
Skąd: Witnica
Zarejestrowany: 2009-02-07
Posty: 2027
Punktów :   14 

Re: LEDNICA

Dziękuję za spotkanie kto był
Jak znajdę czas napiszę więcej, czy tu, czy w wątku świadectwa, bo teraz idę szykować się do kościoła, by podziękować Panu za ogrom łask. To co się wydarzyło, było nie do pomyślenia, tak tylko Duch Święty może narobić , ale to w innym czasie
Pozdrawiam i życzę, by ta radość wypływająca ze spotkania z Jezusem, każdego dnia wypełniała nasze serca
Jak chcecie się podzielić Waszym doświadczeniem Lednicy to piszcie. Każde świadectwo jest umocnieniem wiary...
Kamcia, miło było poznać w realu


Wpatrywać się Panie, w Twe święte Ciało, pragnę do końca moich dni,
bo me serce Ciebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.

Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje! (30.05.2010)             
mój blog- zapraszam:  http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Ukraina