"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2013-10-06 21:22:39

intheworld

Gość

Wiara

No to tak....Bardzo mocno wierze w Boga i ostatnio moi znajomi smieja sie ze mnie. Nawet mowia ze Mi tego Boga z glowy wybija i ze jestem chora psychicznie....Plakalam dzis z tego powodu modlac sie i w jednej chwili odechcialo mi sie plakac na modlitwie pomimo ze bardzo mnie to bolalo i mocno plakalam czy to bylo dzialanie Boga?

 

#2 2013-10-06 21:31:00

Adamox

Gość

Re: Wiara

Mogło to być działanie Boga. i tak na marginesie. Weź się nie przejmuj tym, że się z Ciebie śmieją. Musisz być ponad nich. Dalej wierz w Boga, a zobaczysz, że wszystko się ułoży.
''Jeśli Bóg będzie na pierwszym miejscu, to wszystko będzie na swoim miejscu''
Jeśli się z Ciebie śmieją, tylko dlatego, że wierzysz to może nie są dobrymi znajomymi. pokaż im, że dzięki wierze jesteś silna. Niech to nie oni Cię odwracają od Boga, ale to Ty ich do Boga przybliżaj. Dawaj im to świadectwo.
Pamiętam w modlitwie. Z Bogiem

 

#3 2013-10-06 22:37:39

 Honorat

"Solus cum Deo solo"

8551550
Skąd: Duchowa Stolica Polski
Zarejestrowany: 2012-07-19
Posty: 1588
Punktów :   
WWW

Re: Wiara

Czytając tytuł wątku nasunęły mi się słowa bł. ojca Honorata Koźmińskiego:
"Życie nasze to podróż po wzburzonych wodach oceanu, pośród ciemności nocy; wiara to latarnia morska, co nam drogę do portu wiecznej szczęśliwości ukazuje; wierność w obowiązkach to czółno, które nas od morskich broni bałwanów, tj. od wpływów świata; nadzieja, ufność w Bogu to kotwica, co nas od zatonięcia ratuje; miłość to wiatr, co żagle nadyma. I do nieba wiedzie."


"Jeden jest tylko niezmienny przyjaciel -Bóg" (Aniela R. Godecka)

"Moim powołaniem jest MIŁOŚĆ" (św. Terenia)

http://honoratki.nazwa.pl/pl/images/foto/godecka.jpg

Offline

 

#4 2013-10-07 21:21:22

 kamisia

Użytkownik

Skąd: Kościerzyna
Zarejestrowany: 2013-07-24
Posty: 84
Punktów :   

Re: Wiara

Witaj Intheworld!

Po przeczytaniu Twojego posta przypominają mi się słowa: "posyłam was na pracę bez nagrody na ciężki twardy i niewdzięczny trud niezrozumienie drwiny i obmowy posyłam was przydawać do mych trzód".
Masz łaskę wiary oni nie, być może swoją postawą przybliżysz im Boga. Kiedyś ks. Pawlukiewicz w swojej konferencji opowiedział pewną historię. Niestety nie mogę jej znaleźć więc opiszę. Pewien mężczyzna miał kolegę,  w pracy który był bardzo wierzący. Wszyscy zawsze mu dokuczali z tego powodu, działo się za czasów PRL tak więc mężczyzna ów nie miał nawet szans na awans. Po kilku latach pierwszy z mężczyzn miał wypadek samochodowy nie mogąc się uwolnić zaczął się modlić takimi słowami "Boże mojego kolegi z pracy...", mężczyzna ten przeżył ale nie to jest ważne w tej historii, co? - chyba sama się domyślasz.

A czy to co czułaś na modlitwie to było działanie Boga myślę że tak. Nie poddawaj się, bądź wierna.

Pozdrawiam


Pełnić wolę Pana!

Offline

 

#5 2013-10-09 20:13:01

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Wiara

Bo widzisz, wiara jest czymś bardzo specyficznym. Czyś w samym sobie niezwykłym. To jest tak coś, jak..może nie będzie to najlepsze określenie jak więź pomiędzy mamą a nienarodzonym dzieckiem. To coś się stało wynika z tego, że w tych czasach co jest bardzo przykre większość ludzi  nie zna pana Boga i nie wie co to jest wiara, bądź uparcie twierdzi, ze Bóg nie istnieje, dlatego była taka reakcja twoich znajomych jest. A ten wewnętrzny spokój, który uzyskalaś, był znakiem od Boga, że istnieje jest przy tobie, a twoja wiara nie jest bezpodstawna, także ufaj jemu i nigdy jej nie trać. Mówię tobie też trochę z własnego doświadczenia
Z panem Bogiem =)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
toner do drukarki brother kancelaria windykacyjna łódź mata piankowa