"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#1 2014-05-03 22:25:30

bławatek

Gość

tak poprostu ... przyjaźń <3

"Jeśli masz choć jednego prawdziwego przyjaciela, masz więcej niż Ci się należy."
- T. Fuller
Swiadecto inne niż wszystkie, niezwiązane z powołanie … hymn a może jednak związane  w różnych miejscach poznawałam różnych ludzi, najcudniejszych człowieczków to chyba na pielgrzymkowym szlaku, ale też na studiach czy różnych spotkaniach ale nigdy nie pomyślałam że w Internecie, na forum powołaniowym spotkam takiego mojego Anioła życiowego … a  jednak
więc o co dokładnie chodzi już piszę :
Na „Furcie” byłam już wczeniej ale pewnego razu usunęłam konto potem znów założyłam i trochę siedziałam udzielałam się ale przede wszystkim mnóstwo czytałam różnych postów, rozmyslałam, przemodliłam różne sprawy intencje osoby piszące te posty … (teraz studia brak czasu dezorganizacja życia mała … ale zaglądam tutaj nic nie pisze ale jestem - w końcu to moje źródło)
a wiec do rzeczy – pewnego pięknego sobotniego dnia początkiem wrzesnia, w dnień mojego spotkania popielgrzymkowego wchodze na furtę  i w wątku „okolice Tarnowa” ktos dodał posta że jest ze Zgłobic itd. Wiec ni stąd ni z owąd napisałam do niej że pochodzę z miejscowości kilka kilometrów od niej że znam parę osób itd. Aż się zgadałyśmy że mamy jednego wspólnego znajomego … I TAK WŁASNIE SIĘ ZACZĘŁO…

wspólne rozmowy o wszystkim … od rzeczy bardzo poważnych bo zwykłe codzienne czynności, nieprzespane noce, wylane łzy na klawiaturę, smiech to bólu przepony, teksty z rozmów których nie zapomnę do końca życia („ TUTAJ TO NAWET GOŹDZIKOWA NIE POMOŻE” itd.), poznanie tak wielu rzeczy dzięki niej, mojego bloga – życiowego pamiętnika, możliwosć dzielenia się wszytkim …
to takim mój Anioł Stróż – który zawsze jest…
i wiedzie dlaczego chciałam naskrobać to moje „miniswiadectwo” dlatego że dzięki FURCIE mam najlepszego przyjaciel … gdyby nie jeden post, kilka słów nadal żyłybyśmy 8 kilometrów od siebie i nie wiedziałybyśmy o swoim istnieniu …
chcę powiedziec że FURTA naprawde zmienia życie ludzkie … a znaleźć przyjaciela prawdziwego to najwspanialsza rzecz pod słońcem!

„Wierny bowiem przyjaciel potężną obroną,
kto go znalazł, skarb znalazł.”
a wy macie takich przyjaciół? Takich których poznaliście w miejscach naprawdę zaskakujących, niespodziewanych?

według mnie temat przyjaźni jest naprawdę bardzo ważnym w życiu każdego człowieka

 

#2 2014-05-03 23:27:38

 Siasia

Kochająca Pana ♥

Zarejestrowany: 2010-05-18
Posty: 340
Punktów :   

Re: tak poprostu ... przyjaźń <3

Chwała Panu !

"Wierny bowiem przyjaciel potężną obroną,
kto go znalazł, skarb znalazł. " - Syr 6, 14

Przyjaźń jest naprawdę ogromnym skarbem, o który warto zabiegać   Dziękuję za Twoje świadectwo


Kochaj i rób, co chcesz

św. Augustyn

Offline

 

#3 2014-05-04 15:09:51

 Veronika

Opiekun medyczny

5321338
Skąd: Poznań.
Zarejestrowany: 2009-06-09
Posty: 317
Punktów :   
WWW

Re: tak poprostu ... przyjaźń <3

Dzięki za świadectwo!


Twoje słowo, uczy mnie,
Twoje słowo, chroni mnie.

Offline

 

#4 2014-05-04 16:59:04

 Wirydiana

- moderator

7551960
Skąd: Koszalin
Zarejestrowany: 2011-08-28
Posty: 321
Punktów :   

Re: tak poprostu ... przyjaźń <3

Tak, to prawda, przyjaźń jest bardzo ważna w naszym życiu, szkoda tylko, że czasami nie mamy czasu jej pielęgnować.

Offline

 

#5 2014-05-04 18:50:50

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: tak poprostu ... przyjaźń <3

Dziękuję, że dzielisz się z nami tak zaskakującymi a zarazem zwyczajnymi sprawami. Ja moją wspaniałą przyjaciółkę poznałam na.. rekolekcjach ignacjańskich (w milczeniu) jak mijałyśmy się nieraz na korytarzu albo na mszy, czułam, że jest mi bliska, bez żadnych słów ani szczególnych myśli. Okazało się, że ona dokładnie czuła to samo. Gdy pod koniec już można było rozmawiać, dowiedziałam się, że mieszka tylko jakieś 30 km ode mnie no i wyszło jak wyszło. Wczoraj właśnie wróciłam ze wspólnej szalonej majówki To prawda, że nieraz niezwykłych ludzi spotykamy w zupełnie nieoczekiwanych miejscach.
I za to ogromne chwała Panu!


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#6 2014-05-04 18:57:08

 Asia

Użytkownik

24960934
Skąd: Tarnów
Zarejestrowany: 2013-09-04
Posty: 22
Punktów :   

Re: tak poprostu ... przyjaźń <3

Oj Bławatku Chciałoby się zaśpiewać "mam tak samo jak Tyyy"


"Teraz wznoszę oczy swoje, by zobaczyć Cię, teraz w sercu moim płonie miłości żar, teraz ręce me kwitnące pozdrawiają Cię, Tyś moim szczęściem, Tyś mym szczęściem jest."

Offline

 

#7 2014-05-07 21:43:13

bławatek

Gość

Re: tak poprostu ... przyjaźń <3

hehheeh chyba mozesz

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://www.berlin-hotel.pl Lodging Montenegro 酒店 新西兰