"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#41 2014-01-20 22:21:01

Shikani

Anioł

Zarejestrowany: 2013-06-24
Posty: 96
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Masz racje nie ma co planować na przód. Bo jak to się mówi  Człowiek planuje pan Bóg krzyżuje . Ja też nie wiem jak bd umnie po prostu żyje dniem i ufam panu ;D

Offline

 

#42 2014-06-13 22:10:49

Rita

Gość

Re: Wakacyjne plany

Wakacje już za pasem... Ja nie chcę, buuuu U mnie zapowiada się pracowicie
Byle przetrwać do lipca

 

#43 2014-06-14 12:06:46

 hiacynta

Oazowiczka z powołaniem zakonnym..?

48250746
Zarejestrowany: 2013-08-04
Posty: 79
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

Lipiec I turnus- rekolekcje oazowe (śląsk), potem do Córek Bożej Miłości się wybieram, w sierpniu do sanatorium w Goczałkowicach.. A może jest tu jakiś katowicki stypendysta? bo mamy w Brennej wyjazd stypendystów i byłoby spotkanie w realu


''Powierz Panu swą drogę i zaufaj Mu; On Sam będzie działał!'' Ps37,5

''Wszystkie Dzieła Boże dokonują się powoli i w bólu, ale potem są tym trwalsze i owocują tym wspanialej'' M.Teresa Gerhardinger- założycielka SSND

Offline

 

#44 2014-06-14 13:36:09

 Marzenak

wierna Panu- moderator

Skąd: Dolny Slask,Ateny
Zarejestrowany: 2009-11-09
Posty: 1063
Punktów :   17 

Re: Wakacyjne plany

Olsztyn,Lublin i Paryz


BOGU MEMU UFAM ON PROWADZI MNIE

Naśladuj Chrystusa-kochaj i służ

Offline

 

#45 2014-08-05 13:01:11

 Beatrice

Użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-12-26
Posty: 75
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

rekolekcje a potem może jeszcze jakiś wyjazd. zobaczy się

Offline

 

#46 2017-03-09 20:45:27

thin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-01-19
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wakacyjne plany

W tym roku planuję zwiedzać Bałkany. Konkretnie Bośnię, Hercegowinę, Czarnogórę może nawet Macedonię i Grecję. Pewnie zaczniemy od Medziugorie . Ciekawa jestem ile czasu powinno się przeznaczyć na to sanktuarium. Potem w planie mamy Mauzoleum Piotra II Petrowicia-Niegosza oraz Monaster Ostrog. Dlaczego Bałkany? Na wyjazd do Izraela mnie nie stać. Chcielibyśmy więc poznać tereny opisane w Dziejach Apostolskich przez Tytusa. Znajomy był tam w ubiegłym roku i był zaproszony na uroczysty obiad z okazji ich Święta Bogurodzicy. Gdyby ktoś chciał tam się wybrać to trzeba pamiętać o zielonej karcie i dodatkowo zakupić ubezpieczenie podróżne np w Uniqa - https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie bo nasza karta EKUZ tam nas nie chroni.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
酒店 新西兰 Noclegi Ukraina Hotels Saint Kitts and Nevis