"Furta"

Ogłoszenie


Jest to forum powołaniowe, którego celem jest wspólne dążenie do Pana Boga, szukanie Go, odkrywanie swego powołania..., a więc modlimy się za siebie :)

1.Używamy tylko jednego konta i nie tworzymy podobnych nicków ani avatarów.
2.Dbamy o język na forum. Nie używamy wulgaryzmów.
3.Szanujemy się wzajemnie. Nie obrażamy, nie oczerniamy, nie wyśmiewamy innych forumowiczów.
4.Używamy ogólnie przyjętych zasad kultury.
5.Wszelkie naruszenia regulaminu czy jakieś zaistniałe konflikty powinny być zgłoszone administracji.
6 Nie piszemy krótkich postów typu: "ok.", "acha", "super" itd.
7.Nie tworzymy nowych wątków, jeśli taki temat już istnieje, szukamy.
8.Kolor czerwony jest przeznaczony tylko dla administratorów i moderatorów forum.
9.Jeśli wklejamy coś z jakiegoś źródła, wklejamy też link lub piszemy skąd to wzięliśmy, żeby nie naruszać praw autorskich.
10. Dbamy o porządek na forum. Staramy się nie pisać posta pod postem, używamy funkcji "edytuj", wyjątkiem może być odświeżenie tematu.
11. W związku z przeprowadzanymi na forum porządkami, przynajmniej raz na rok trzeba napisać chociaż jeden post. Osoby nieaktywne będą usuwane z forum.

Rangi na forum są jedynie symboliczne, nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

#21 2009-01-10 12:54:54

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

Ja w trym roku nie brałam udziału...ale w tamtym tak:D Doszłam do ogólnopolskiego W tym roku nie mam czasu...maturka

 

#22 2009-01-10 12:56:59

Nomines

Gość

Re: Humory:D

Ja też matura, ale to mi w żaden sposób nie koliduje z niczym

 

#23 2009-01-10 13:01:09

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

Ja dużo czasu w tamtym roku poświęciłam na to...całe ferie...dlatego dostałam się na ogólnopolski( byłam2).. Widzę ze jesteś z archidiecezji łódzkiej... TAK JAK JA! To prześcignęłam cię w tamtym roku Ale mam pocieszenie : byłeś bardzo blisko...wiem z potwierdzonych źródeł

 

#24 2009-01-10 13:13:43

Nomines

Gość

Re: Humory:D

4 miejsce. Cały miesiąc nie mogłem się pozbierać ;(, a skąd wiesz który byłem?

 

#25 2009-01-10 13:48:14

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

Słyszałam od ks.Kujawina,że był chłopak który ledwo się nie załapał... ta dziewczyna która była trzecia to miała tylko jedną odpowiedź lepiej napisaną i to przesądziło...ale długo się zastanawiali....

 

#26 2009-01-13 17:21:30

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Humory:D

No juz sie dowiedzialam. Mam 1 miejsce w szkole choc na nastepnym etapie moze byc gorzej... wiec narazie jest radosc


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#27 2009-01-13 17:44:25

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

U nas w szkole w tamtym roku to etap ten był fikcyjny...nawet się nie uczyłam, a test zrobiłam w domu Ale szkolny etap to pikuś(małą konkurencja)... Diecezjalny jest już za to ciężki. Trzymam za was kciuki. Mam nadzieje,że sukcesy osiągniecie większe niż ja.... czyli pierwsza 10

 

#28 2009-01-13 18:02:06

Tereska

Matka Generalna

4150737
Zarejestrowany: 2008-09-20
Posty: 913
Punktów :   

Re: Humory:D

dzieki przydadza sie
w tamtym roku w diecezjalnym to 12 miejsce bylo tak mi sie cos przypomina wiec mam nadzieje ze gorzej nie bedzie


"Nie ma nas, jestem ja i nabita lufka.
I spust daj do głowy albo daj spust emocjom
w sumie obydwie opcje mnie wykończą.
Jestem sama i starczy bo tylko bóg wie że sama w sobie przeprowadzam największe kłótnie.
Dla ciebie okej, ale nie jestem kimś kogo widzisz.
Na twarzy zero zmartwień, w środku kawał zimnej bryły."

Offline

 

#29 2009-01-13 18:19:03

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

Będzie lepiej ! Co najmniej 3 Ja miałam na diecezjalnym jak już wspominałam 2

 

#30 2009-02-03 22:26:02

Rita

Gość

Re: Humory:D

A ja sobie kupiłam dzisiaj gitarę elektryczną, normalnie dobrze że szłam z koleżanką, bo inaczej z 5 razy wpadłabym od samochód z tej radości. Co prawda tata zareagował najgorzej i na razie milczy, ale myślę, że sie jeszcze przekona do mojego kolejnego "wyrzucenia pieniędzy w błoto". I jak to ujął "nadchodzą dla mnie ciężkie czasy", czyli suchy chleb i woda Ale dla Jezusa, przyjaciół i gitary- wszystko

 

#31 2009-02-04 11:17:46

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

Co do gitary...to moja siostrzyczka ma mnie uczyć grać w częstochowie...to dopiero będzie ubaw

 

#32 2009-02-04 14:04:59

Caritas

Gość

Re: Humory:D

ja się uczyłam w domu (mama mi trochę pomagała), więc współczuję rodzicom, że musieli przez X miesięcy słuchać jak zmieniam tylko dwa chwyty (oj ciężko było, ciężko...)
a niedawno znajoma, która uczy teraz w szkole muzycznej gitary, gratulowała mi determinacji w nauce, żezrobiłam ooooogromne postępy

 

#33 2009-02-04 18:49:07

Rita

Gość

Re: Humory:D

No jak mi tata gitarę kupił to była jazda miałam jakieś 10 lat, zapał niesamowity i... się nauczyłam I tak sobie gram, aż w końcu nadszedł dzień, w którym zdałam sobie sprawę, ze czas przerzucić się na mocniejszy sprzęt Szkoda tylko że wzmacniacza jeszcze nie mam wtedy dopiero będzie się działo...

 

#34 2009-02-04 21:23:41

Caritas

Gość

Re: Humory:D

ja jak już to przerzuciłabym się na elektroakustyka, ale skąd wziąć kasę... może sobie w sierpniu na osiemnastkę zażyczę...
na razie gram na klasyku, i jestem zadowolona, ale mi się kolejna struna przeciera...

 

#35 2009-04-07 10:05:08

Promyczek dla Nieba:)

Gość

Re: Humory:D

Ja Cię nauczę Będziesz rzępolić nieźle

 

#36 2009-08-15 19:17:51

Rita

Gość

Re: Humory:D

To ja wam napiszę że skompletowałam już całe osprzętowanie do Blue Mary (tak ma na imię moja gitara elektryczna )
A już jutro wyjeżdżam na caaały tydzień
mam tylko mały lęk, bo jadę z dzieciaczkami i tam będziemy musieli sobie sami gotować a mnie od kuchni z daleka umiem zrobić tylko pizzę ;p i herbatę

 

#37 2009-10-14 16:10:27

Caritas

Gość

Re: Humory:D

wiecie co... podzielę się z wami moją radością

Od niedzieli na szyi nosze już inny medalik - aspirancki
Przyjęłam aspirat w domu prowincjalnym w Warszawie, z rąk Matki Generalnej Zgromadzenia Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
No i mam jeszcze małą czarna książeczkę, w której na pierwszej stronie jest tekst: "do użytku Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu"
Jestem przeszczęśliwa, bo znalazłam swój Dom, że mogłam postawić ten pierwszy krok

 

#38 2009-10-14 16:53:05

Szukająca

Gość

Re: Humory:D

Cieszę się Twoim szczęściem!

 

#39 2009-10-14 16:57:56

 Me@

"Podróż na wschód..."

Zarejestrowany: 2009-08-28
Posty: 143
Punktów :   

Re: Humory:D

Alleluja !


" Postaw , Panie, straż przy moich ustach
I wartę przy bramie warg moich.
Nie skłaniaj mego serca do złego słowa "

Offline

 

#40 2009-10-14 17:16:43

Agnieszka

Gość

Re: Humory:D

i ja cieszę się razem z Wami! szczególnie z Tobą Caritas! Z modlitwą +

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://aptekapapaya.pl/ ssangyong lublin masaż rzeszów czyszczenie wentylacji kubki z nadrukiem wielkopolskie